Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem fustbe ment?

Figyelt kérdés
Volt egy baratnom, aki szeretett es en is ot, de sok fiuval volt elottem es o ezt normalisnak is latta, leribancoztam es elhagytam, mert undoritonak tartottam. Ket eve hogy szakitottunk, minden nap o jut eszembe. Akkor meg nem gondoltam, hogy nem fogom tudni elfelejteni, a szuleinek is bemutatott. O mar hozzam sem szol. En nagyon banom amit tettem. Probalkoztam uj baratnot keresni, de nem megy, lehet,h epp miatta. Mit tegyek? 24 F ,a Lany 22.
2011. nov. 14. 20:19
 1/4 Talán én? ***** válasza:
szívás ezzel nem tudsz mit tenni...
2011. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképp próbálj meg ismerkedni másokkal, valahogy nyitnod kell mégha nehéz is, nekem a pasimmal volt így a, 3 év kellett míg túlteszem rajta magam de mostmár semmi bajom, eszembe se jut pedig nem lettem azóta szerelmes csak sokat kell kimozdulni, hobbikat keresni, elfoglalni magad és ismerkedni
2011. nov. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt akarod mondani, hogy te is pont igy tettel a volt pasiddal es hosszu ideig bantad, majd sikerult tultenned magad rajta?

De azota sem sikerult ujra szerelmes legyel?

2011. nov. 15. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen úgy értettem de már azóta van barátom akibe szerelmes vagyok, remélem azóta neked is jól mennek a dolgaid.
2012. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!