Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből szerelem? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből szerelem? Tetszem neki egyáltalán?

Figyelt kérdés
A sráccal,aki tetszik nekem egyre több időt töltünk kettesben:sétálgatunk a Budai várban,kirándulunk,és úgy érzem keresi is a társaságom,de még semmi sem történt kettőnk között.Mi lehet ennek az oka?Csak haverkodna, vagy tetszem is neki??
2011. nov. 14. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy fiu sosem akar haverkodni lányokkal.

Tetszel neki, csak fél vagy kissé bátortalan. Ha tetszik neked is, adj pár finom, de egyértelmű jelzést és lépni fog. :)

Hajrá :)

2011. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?


Ha nem tetszenél neki, akkor nem sétálgatna veled.

Egyébként nem feltétlenül az a normális, hogy már az első randin leteperitek egymást. Mielőtt ez megtörténik, nem árt egy kicsit összeismerkedni, mondjuk mindenféle sétálgatós program és beszélgetés segítségével.

2011. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok,Ő 27.
2011. nov. 14. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Èn is pont igy vagyok egy fiúval, ô 26 èn 21. De szerintem ha nem tetszenél/nék neki akkor nem talàlkozgatnåtok. Mi is rengeteget beszèlgetünk, mindig megdicsér hogy elkèpesztôen csinos vagyok(nem tartom magam annak) de még semmi nem történt. Remèlem fog. Ugyhogy neked is sok sikert kivànok hozzà.
2011. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bánomisén ***** válasza:

Akkor szerintem egyszerűen csak meg akar ismerni, mielőtt bármit is lépne. Tedd te is azt, így elkerülhettek egy csomó félreértést, ha úgy alakul, hogy összejöttök és kapcsolat lesz a dologból.

Szerintem teljesen normális, hogy egy ideig úgy találkoztok, hogy semmi nem történik köztetek. Használd ki te is ezt az időt arra, hogy megismerd őt :-)

2011. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LadyLee ***** válasza:

Nem valószínű, hogy haverként akarna veled andalogni a várban...


Gondolj bele, hány fiúkból álló baráti társaságot láttál már a várban sétálgatni csak úgy?


Nyilván tetszel neki, ha kölcsönös, lépj a tettek mezejére.

2011. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!