Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne gondoljak folyton erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez egy kicsit hosszu lessz.

23 eves lany vagyok. A baratom 27. 6 honapja vagyunk egyutt nagyon jo a kaocsolatunk, szeretjuk egymast, es ezt minden nap kolcsonosen ereztetjuk is egymassal.

Azonban 3 honappal ezelott volt egy nagy vitank. Ugy kezdodott, hogy mikor meg nem voltunk egyutt csak beszelgettunk, o ossze akart jonni egy masik lannyal. Volt is koztuk par dolog, de a lany nem akart kapcsolatot viszont volt koztuk csok, stb..

Es amikor velem ossze jott utana ezzel a lannyal mar nem foglalkozott. Viszont en 3 honap utan meg neztem egy beszelgeteset es egy ismerosevel rolam es arrol a masik lanyrol beszeltek, olyanokat hogy neki az a lany kell, o fontosabb mint en stb.. viszont ez a beszelgetes meg az elott tortent mielott mi ossze jottunk voltna. De nekem ez nagyon rosszul esett es barhogy is a kapcsolatunk elott volt akkor is vele akart ossze jonni es nem velem. Akkor nagyon ossze vesztunk ott hagytam jott a hazunkhoz terdepelt, sirt hogy o engem szeret hulye volt hogy olyanokat irt. De mi meg akkor nem voltunk egyutt o csak engem szeret. Par nap utan meg is bocsatottam. De azota mindig a fejembe van ez a lany.. kb 10 percre tolunk egy kis uzletbe dolgozik es mindig arra gobdolok hogy mivan ha talalkoznak vagy meg lehet azota is beszelnek reggelenkent mikor a parom munkaba indul. Egyszeruen nem birom ki verni a fejembol. Van okom féltékenynek lenni??

Mi a velemenyetek errol?

Elore is koszonom a valaszokat.



2020. aug. 18. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kár ezen agyalni. Téged választott.
2020. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fűt-fát igérnek csak legyen állandó muff...
2020. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ez gáz. Én is utalnék második lehetőség lenni, csak azért, mert a másiknak nem kell.

Persze lehet, hogy azóta az érzelmei már sokkal erősebbek irántad, mint iránta valaha, ezt neked kell érezned.

2020. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hol éhezik meg csak hazajöjjön vacsorázni.
2020. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!