Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, hogy ne folyton rosszra gondoljak? Nagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Barátom Rómába megy osztálykirándulásra és annyira megijedtem mikor mondta... épp a téli vakációban, amikor közös kirándulást terveztünk, de tudom,hogy ezt még bepótolhatjuk 'akármikor'

Mégis nem értem magamban ezt az érzést. Féltem is Őt, meg én magam is félek...meg az is bennem van, hogy 'kisajátítanám' Őt, mennék vele nagyon, bánom, mérges vagyok,hogy én nem leszek vele, és irigy vagyok azokra akik ott lesznek(vele).

Van valami tippetek, hogyan nyomjam ezt el magamban? normális ez az érzés?:/ 17L


2013. nov. 12. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Sztem így ahogy leírtad mondd el neki!
2013. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végre egy rendes megfogalmazás :) Szard le és kész, ez az érzés csak felerősödik ha elmegy. De ha visszajön sokkal jobb lesz. Nem fog megcsalni, se semmi, ideje sem lesz, ne izgulj semmit.
2013. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!