Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ez ellen tenni? (fontos) :S

Figyelt kérdés
Van 1 barátnőm, nagyon szeret énis őt, de nagy önbizalomhiányban szenvedek nagyon rondának tartom magam, és ez nagyon rossz érzés :'( mit csináljak?
2010. aug. 4. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizalomszerzés: -ne érezd magad rondának.

Ha van barátnőd, biztos azért szeret mert ronda vagy, semmi haszna nincs belőle? Na ugye.

2010. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morcika83 ***** válasza:
Ha ez annyira komoly akkor vegyél részt valami önbizalom tréningen, mert ha az sem változtatott ezen hogy van akinek nagyon is tetszel és szeret akkor ez nem fog elmúlni egyhamar.
2010. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős, én is ilyen vagyok, csak lány. Már azt hiszem h lassan semmi se fog segíteni. :S
2010. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, önbizalomhiány, rondaság érzés - de amikor kapcsolatom lett, és a szerelmem azt mondta, hogy nagyon szép vagyok, ELHITTEM neki, hogy őszintén mondja. Azóta nincs ilyen bajom. Ugyanolyannak látom magam mint eddig, csak a látványt nem ítélem rondának. Legfeljebb nem üti meg a szexképeken lévő nők színvonalát, de kit érdekel most már.
2010. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!