Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek nem féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nem féltékeny? Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz és gyötrő érzés! Ha egy szép vagy csinos nő társaságában van a kedvesem.Akkor is ha én ott vagyok.És semmit nem tesz csak beszélget és rá néz.. És gyötör amikor ránéz valaki mellére!!(az enyém elég kicsi,ő pedig szereti a melleket!)A másik fő problémám hogy a legjobb barátnőm fenekét amikor csak mód van rá nézi.(amikor azt hiszi nem látom).Hozzá teszem ritka csinos feneke van! Nagyon várom a válaszokat.:-((
2011. júl. 12. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
neked az önbizalmaddal van gond.
2011. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Smartguy86 ***** válasza:
Hűséget fogadhatott, de vakságot nem. Ha nem veled akarna lenni, akkor nem veled lenne. A féltékenység azért rossz, mert ezzel fogod elüldözni magad mellől. Nem őt kell megváltoztatnod, hanem magadat: beszélgess vele többet, tudd meg az érzéseit, az értékrendjét, hogy biztos lehess - nem vevő a megcsalásra. Emellett legyen önbizalmad, higgy magadban! Ha te sem hiszed el, hogy veled kéne lennie, akkor szerinted ő hogy fogja ezt gondolni?
2011. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem nem ugy van, ahogy gondolod, csak beképzeled, mert nem vagy elégedett magaddal, a kis mellek is lehetnek szépek :) engem speciel, volt 1 lany aki azért cikizett, mert tul nagyok.. szal, sehogy se jó.. de szerencsére, a pasimnak tetszenek :)
2011. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó csaj vagyok! ;-)! (pl.:mozgó lépcsőn MINDIG mögém áll..)És ha valaki fél percnél tovább néz megkérdezi töle hogy mit néz.. :-/ 4éve vagyunk együtt.És mostanra jöttem rá hogy imádja a jó melleket.Be ismertem már neki hogy zavar hogy kicsike.(hozzá tette: -hát ja..)A féltékenységet szégyenlem be ismerni hiszen CSAK nézi..!De még is érzem amit érzek.És ez nagyon rossz..
2011. júl. 12. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindketten féltékenyek vagytok szerintem, ha ő is beszól másoknak, akik rád néznek.
2011. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát ja"

de szemét majd szex közben szólj be neki,hogy 4 éve nagyobb volt a farka.

2011. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:-DDD
2011. júl. 12. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is kicsik a melleim,de akárhányszor szóba hozom,hogy biztos örülne,ha nagyobb lenne,mindig leint,hogy "de úgy jó,ahogy van"...ha a pasid is elismeri Neked,hogy kicsinek tartja a melleidet,akkor ő egy paraszt,már bocsi.az én párom hála az égnek a kismelleket szereti(legalábbis állítása szerint :'D)


nincs önbizalom hiányom,bár nem vagyok valami lányos ;P de én is féltékenykedek a párom miatt,ez nálam azért van,mert nem bizonyította megbízhatóságát,sem őszinteségét soha a kapcsolatunkban,egyedül azt,hogy mennyire szeret.nekem viszont ez kevés...


én eddig össze-vissza 2x kaptam rajta,hogy más lányt megnéz.1x egy csaj hátsóját,aztán meg egy csaj persze,hogy az erkélyen vette át a felsőjét,melltartó meg rajta nuku -.-" de mérges ilyenért sosem voltam :D igen,az igaz,hogy "hűséget fogadott,nem vakságot"! ^^


több,mint 1,5évevagyunk együtt a szerelmemmel :)

2011. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltékeny vagyok, egyszerűen idegesít, ha más nő a barátom közelében van. Ennek ellenére megbízom benne, mert tudom hogy szeret, és ezért próbálom a féltékenységemet is féken tartani.
2011. júl. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!