Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kaphatnám meg a fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám meg a fiút?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 éve barátok vagyunk és 1 éve tetszik... régem bevallotta, hogy szeret... meg megkérdezte hogy járunk e... én nemet mondtam.... (én hülye :/) és most meg nagyon bele vagyok zúgva, és nem tudom hogy ő vagyon belém van-e? Minden bulin elvagyunk ketten.. smároltunk is az előzőn... de már vagy 3 hete nem beszéltem vele. Akkor most mi van köztünk? Ő mit érez irántam? Mit csináljak, hogy járhassak vele?


előre is köszi a NormáliS válaszok..



15/L


2010. aug. 4. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hm. Kérdezd meg van e barátnője, utána szerintem megy minden ahogy kell.
2010. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kell telefonon felhívod, hogy jön e buliba, és akkor megkérdezed.

De ahogy leírtad smároltatok is, remélem nem ittasan, mert úgy hát izéé...

2010. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ő családi okok miatt nem is szokott inni... 1x láttam még inni akkor is 1x a névnapomon...:)

és én sem ittam...

2010. aug. 4. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hivatkozhatsz a régi kérdésére. Kérdezd meg, áll-e még a kérdése, hogy járhatnátok-e.
2010. aug. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

én a barátommal 1 évig legjobb barátságba voltam, 1 év utána meg gyűgyölt bizonyos személyek miatt, 3 évig szerelmes voltam belé, és 10hónapja bevallotta hogy őszintén szeret :) és azóta együtt vagyonk, feltétlen szerelemben, és úszunk a boldogságban.

Én mondom neked a remény hal meg utoljára..

sok szerecsét :)

2010. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem még szeret...mindeneste álmodozhat rolad...hivd el fagyizni stb...
2010. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele
2010. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösziii..
2010. aug. 7. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
10:13 de nagy barom.
2010. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!