Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerek miatt együtt maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek miatt együtt maradni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, már nincs tovább, végleg tönkrement a kapcsolatunk.

Sosem volt az a nagy lángoló szerelem, de szerettük egymást. Van egy 19 hónapos kisfiunk, akit mindketten imádunk, viszont egymást már nem tudjuk szeretni. Szerintem kölcsönösen elmúlt, de részemről biztosan.

Kb. 2 hónapja mindennaposak voltak a viták, veszekedések. Ezzel együtt elmúlt a szex iránti vágy, 2 hónap alatt együtt voltunk 1x.

Már odáig jutottunk, hogy veszekedni sincs kedvem. Ő dolgozik, én elvagyok a gyerekkel.

Boldogtalan vagyok, üresnek érzem az életem (a fiamon kívül persze).

Lakótársként elvagyunk, ha mindketten szőnyeg alá söpörjük a problémákat, de belefáradtam ebbe az biztos.

Szerintetek megéri együtt maradni a gyerek miatt? Egyikünknél sincs egyelőre 3. fél, de ennyire gyatra szex mellett gondolom az lesz a következő fázis.

Nem tudom, hogy van-e így értelme leélni az életet, 30 vagyok, ő 35. Nem vagyok biztos benne, hogy lenne jobb.


2020. aug. 19. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk 2 gyerek van, de én kiléptem. Úgy, hogy én vagyok a nő.

Nem akartam intimitás nélkül leélni egy életet, pedig veszekedések nálunk se voltak. Már ahhoz is túl sok volt a közöny.

Én egy percig nem bántam meg, bár az egész világ szemében én voltam a gonosz, aki felrúgja a családja életét. Viszont azóta mindenki megtalálta önmagát, a gyerekeket közösen neveljük, jó maradt a kapcsolatunk, szerintem most jobb, mint amíg együtt voltunk.

2020. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanígy érzek. Ugyanígy élünk csak 5 éves a gyekmekünk. Én mindennap sírok. Semmi szex. 30N Ha tudsz válj el! Én anyagi okok miatt még nem tudok. Gyűjtök pénzt. De totál depressziós vagyok.
2020. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Sose értettem, hogy egy eleve halálra ítélt kapcsolatba mi a faxnak gyereket vállalni?

Menjetek szét, oszt jónapot. Örökké úgyse fogtok együtt maradni, csak az a kérdés, hogy mikor szakítotok. Csak a gyerek miatt ne maradjatok együtt, minél nagyobb lesz, annál nehezebb lesz neki, hogy a szülei válnak. (Haverom 30, most válnak a szülei, és teljesen padlóra tette, se enni, se aludni nem tud, lassan rámegy az egészsége.)

2020. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek is jobb két olyan szülő, aki bár nem él együtt, de boldog, mintha együtt él, de semmi pozitiv energiát, életkedvet nem kap a lelke. Tapasztalatból mondom.

Talán az a nagyobb önzőség ha ilyen dolgok mellett is együtt maradnak, mintha külön mennek...a gyereket tekintve.

2020. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
A gyerek nem hülye. Pontosan érzi, mi van köztetek... Te miért nézed a saját gyereked hülyének ezzel a színjátékkal?
2020. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Tetszik vagy sem, ki kell lépni. Nem lesz egy fáklyásmenet,de ha ezt teszed, egyetlen dogot fogsz csak bánni; hogy mi a francért vártál ennyit!
2020. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Sok a bolond ember, akinek azonnal gyerek kell aztán meg csak azt tartja össze őket, pedig két idegen szinte.
2020. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:
Nehéz helyzet.Viszont langyos tönkrement kapcsolatban leélni egy egész életet,nem biztos,hogy egészséges.Sőt,kifejezetten unalmas.Előbb utóbb azt veszed majd észre,hogy vagy neki,vagy neked lesz majd egy szeretője a hiányos szex miatt,feltéve ha együtt maradtok továbbra is.Ha szakítotok még lehettek azért jóba és később találhatsz magad mellé új társat is.Igazából akkor lesz nehézség,ha szakítás után az jön majd,hogy kinél legyen többet a közös gyerek.
2020. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na most jön a sok f@sz hiányos nőcike... Akiknek egész nap f@sz kéne a seggükbe, mert hanem nyávognak... Csodás. Én 10 éve boldog házasságban élek, a férjem évente max 6szor a magáévá tesz, mégis boldognak vagyunk, valamint van egy 13 éves lányunk. Nem a szex a kapcsolat lényege. Ezt nem feltétlenül a kérdező ék szánom, neki azt mondom hogy amíg teheti hagyja el a párját.

Egy 35 éves magyar nő

2020. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, tehát kb 2 havonta. Na ez nem egészséges. És tutira veszem h van szeretője, csak homokba dugod a fejed! Ugyan hagyjuk már h egy férfinek elég 2havonta 1szex 😁😁🤣 na persze
2020. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!