Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Undorodom a lábaimtól, mit...

Undorodom a lábaimtól, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék negatív hozzászólásokat, mert tudom, hogy minden hülyeség az én hibám volt, nem úgy kellett volna stb. Teljesen tisztában vagyok vele.

A lényeg, hogy 1-2 éve el akartam kezdeni fogyókúrázni, de semmit nem is tudtam erről az egészről. Ettem fehérjét, mert az mondták az jó. Sportoltam, mert azt mondták az jó. Aha... csakhogy mellette nagyjából ugyanúgy zabáltam össze-vissza. Későbbiekben kezdtem kevesebbet enni, akkor már nem is figyeltem arra, mit, csak tényleg a mennyiségre. Szerintem ez járult hozzá a legfőképp ahhoz, hogy a lábam elég izmos lett, de szörnyen zsíros, formátlan is. Enyhén szólva utálom a vádlimat, egyszerűen nem udok tükörbe nézni. Erre mondhatnánk, hogy az összkép számít, de a problémám is itt van. a vádlim belül végig összer és még kívülre is ad rá plusz centiket. Nagyon kövérnek nézek ki. Nem az a fajta izmos vádlim van, amit megnéznek a férfiak, hanem az a tényleg csúnya. Egyszerre plöttyedt és izmos. 163 cm vagyok és szerintem simán megvan 40 cm, de szörnyen aránytalan és nem ekkora volt és nem is genetika, egyedül nekem van ilyen lábam a családban. Ezért merek a szörnyű étkezésre és a rendszertelen sportolásra gondolni. Rengeteget olvastam itt gykn utána, és mindenki azt írta az ilyen jelleggű kérdésekre hogy genteika.

Nos, ha ez nem genetika, hanem az én hülyeségem, akkor hogyan tüntethetek el izmot a vádlimról a zsír mellett? Szóval hogy mindkettőből fogyjak, ne csak az egyikből.



2016. dec. 26. 10:19
 1/5 anonim válasza:
75%
tudod jól,hogy csak a lábról nem lehet fogyni. elkezdesz diétázni és az edzés nem árt esetleg vádlira lazábban a többi testrészedet megerősíted akkor nem lesz feltűnő az izmos vádli.a vádli általában elég nehezen fejlődik.kiváncsi vagyok erre a te zsíros is izmos is és plöttyedt is vádlidra😂
2016. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joe.38 válasza:
Kiadás - bevétel. Ha már kevesebbet eszel és rendszeresen már az segít. Ha bicajozol, utcai, szobai az sokat segít. De ha felveszel egy combfixet, magas tűsarkúval, igen is sok pasinak fogsz tetszeni azonnal.
2016. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem edzel lábra (azaz csak olyan fajta testmozgást végzel, amihez nem nagyon kell a vádlidat használni), idővel vékonyabb lesz a lábad. Túl vastagnak nem tartom a 40 cm-t, az enyém 35 cm-rel elég vékonyka, ugyanilyen magassággal. Amúgy hány kiló vagy?
2016. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Biztosan hülyének nézel majd, én is hasonlóképpen éreztem, de a sport melett elkezdtem a lábam szőrteleníteni és azóta elégedettebb vagyok. Sőt tetszik a vádlim.
2016. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hun_74 válasza:

Szerintem ha zsírt tüntetsz el és izmosítod, (magyarul szálkásítod) az lehet a legjobb opció. Írod, hogy nem olyan izmos, amit megnéznek a srácok, tehát akkor izmossabbá teheted, és a zsírt égethetsz le róla... Nem egyszerű mert a vádli nagyon kitartó izom, tekintve, hogy egész nap a sullyunkat hordozza.

És végül: igen is van alkati adottság, az enyém elég erős és megmértem 46os bár nem sokat tettem érte, hogy ekkora legyen. Javaslom hogy konzultálj erről valami szakedzővel, ők jobban átlátják a kérdést. 42/f

2017. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!