Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm nem tudja elviselni a testvéremet akit én ápolók?

Figyelt kérdés
37eves vagyok testvérem 32eves fiú skizofréniaval küzd a barátnőmmel 7eve vagyunk együtt mi együtt élünk egy lakásban már 6eve így hárman és a barátnőm nem bírja elviselni a testvéremet mert hogy nem tudunk kettesben lenni, folyton engem okol hogy én miért apolom öt, de a barátnőm nem dolgozik én tartom el, enyém a ház és amikor osszejottunk se titkoltam ezt előle és most hogy gyereket szeretnék ő azzal büntet engem hogy azért nem szül mert itt van a nyakunkon a testvérem. Szerintem ez igazságtalan. Szüleink nem élnek már. Testveremmel egyébként nincs sok gond szedi a gyógyszereket egész nap a tévét nézi.Baratnom szerint én bolond vagyok hogy apolom a testvéremet.
2020. aug. 20. 00:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
69%

A nőben nincs semmi emberség, önző, lusta ingyenélő semmirekellő, és még zsarol is.

Kell ez neked?

2020. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
87%

A testvéred rajtad kívül senkire nem számíthat.


Én megértem a párodat is, biztos rossz lehet neki, hogy igazán ketten sose lehettek.


De kérdezd meg tőle, hogyha az ő testvére lenne, mit tenne vele?

2020. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
57%
A párod VELED szeretne lenni, és nem VELETEK. Én sem örülnék, ha összeköltöznék EGY személlyel, és ott lenne állandóan még plusz x ember.
2020. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
85%

3, de ha ismerte a körülményeket és ennek ellenére költözött oda, akkor nem várhatja el utólag, hogy 6 év után tegye lapátra a tesót nem?

Én sem a kérdező sem a "szenvedő" helyében nem tudom igazán, hogy mit tennék. A családkép nekem is anya-apa-gyerek, más nem.

Viszont mivel nektek alapból is ez volt a felállás, ennyi idő elteltével nem is tudom... talán arra számított, hogy majd otthonba küldöd a tesód vagy passz. Az is lehet, hogy fél tőle nem? Kérdezted már hogyan viselkedik vele, amikor te nem vagy otthon? Mert olvastam már érdekes sztorikat a témában.

Akárhogy is minden tiszteletem amiért ilyen testvér vagy.

2020. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
85%
Menjen el a párod dolgozni, hogy legyen pénzetek egy ápolónőt fogadni néha, aki figyel a testvéredre, amíg ti egy kicsit kikapcsolódtok. Biztos nem tartanám el.
2020. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
66%
En sem orulnek ha egy skizofrennel kellene egyutt elnem.
2020. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
46%
Az oké hogy tudta. De az teljesen más, mikor 0-24-ben vele vagy, minthogy csak megemlíti hogy jahh, ez van.
2020. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
89%

En pl. szemely szerint ossze sem koltoznek olyannal, aki egy skizofrennel lakik egyutt. Gyereket pedig biztosan nem szulnek abba a hazba.

Nover vagyok es egy rovid ideig dolgoztam pszichiatrian. Egyszeruen ugy erzem, hogy nem lenne nyugodt az eletem. Bar a skizofrenianak is vannak fokozatai.

Masik oldalt pedig minden tiszteletem aze, aki nem hagyja cserben a testveret vagy barmely beteg csaladtagjat!

A parod ezt nem tudja elfogadni, igazabol soha nem is fogadta el. Reszben meg tudom ot erteni, hiszen legyen szo egeszseges vagy beteg emberrol, altalaban senki sem szeret egy harmadik szemelyt kozvetlen maguk mellett tudni. Az borzasztoan zavaro tud lenni. Ugyanakkor, ingyen el nalad, nem jarul hozza a kiadasokhoz, igy jobb ha csendben marad.

En biztos, hogy lezarnam ezt a kapcsolatot. A testveremet soha nem hagynam cserben, de senkitol sem varhatom el, hogy erezze magat kellemesen egy mentalis problemakkal kuzdo szemely mellett.

2020. aug. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
26%
Ha valakinek ugy jo, es mukodik, h nem dolgozik a nő, mit kell beleugatni, es miert nem teljes jogu partner?
2020. aug. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
60%

Èn megértem a barátnödet. Nálunk is volt ilyesmi szitu, bár nem volt szkizofrén ember a képben!

Èn mindennél jobban szerettem a párom de idehozta a nyakunkra a testvérét. Ès nem vagyok szívtelen stb, igenis nagy szívem van ha hiszitek ha nem, fel szoktam karolni az elesetteket stb, szóval ez nem arról szól hogy egy önzö pcsa hárpia vagyok. Eleinte jól bírtam meg elfogadtam, hogy marad egy darabig, de aztán elegem lett abból, hogy nem tudtunk kettesben lenni, hogy egyfolytában itt téblábolt, belelátott mindenbe. Igazán nem szólt bele semmibe, de itt volt, és zavart, a puszta jelenléte. Amikor összeköltöztünk, nem két férfival akartam összeköltözni, hanem csak a barátommal. Végül kb 8 hónapig lakott itt. A barátom gyereket akart, és igen, megmondtam, hogy addig nem lesz semmiféle gyerek, amíg itt van a testvére. Volt ebböl hatalmas konfliktus, vita köztünk, veszekedés. Bár engem nem tartott el soha a barátom. Emiatt is tudtam megcsinálni, hogy elköltöztem. Választás elé állítottam. Hamarosan elköltöztette a testvérét és együtt vagyunk újra, ez már több éve történt. Megértette, hogy az így nekem nem ment.

Szóval megértem a barátnödet, hogy 1.)nem akart egy második férfival együtt élni 2.)nem akar gyerek szülni oda ahol egy szkizofren is él (és igen tudom, hogy szedi a gyógyszereit, de akkoris). Le lehet pontozni de én sem szülnék oda, bocsi.

Nem lehetne valami megoldást találni neki? Nincs valami benntlakásos otthon, vagy ilyesmi? Esetleg ha olyan nyugodt, akkor saját lakást neki, és házi ápoló naponta vagy naponta többször odamenne hozzá?

2020. aug. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!