Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim minden bulin hamar lerészegedik?

Figyelt kérdés

Hogyan kezeljem ha a pasim minden házibulin/kertipartin/akárhol annyira hamar teljesen készre issza magát hogy aztán a buli maradék x órájában én ápolgatom?

2-3x még elnéztem meg belefér, de ez állandósult egy ideje és hiába mondom neki hiába ígéri meg hogy nem fog ennyit inni megint ott vagyunk mindig hogy mindenki jól érzi magát ő meg s.ggrészeg lesz hamar.

Hogyan hassak rá vagy hogy érjem el hogy erről leszokjon?

Amúgy ezeken a bulikon kívül sosem lesz részeg de ilyenkor nagyon


2020. aug. 20. 06:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Ne menj vele bulizni, menj külön a te barátaiddal.

Aztán értékeld át, hogy milyen életed lesz egy alkoholista mellett.

2020. aug. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez gáz :(


Bocsi, én nem lennék ilyen fazonnal.

2020. aug. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben letojnám a fejét. Nem kell őt ápolgatni, felnőtt ember, te meg próbáld meg jól érezni magad. Nem egy kisgyerek, akinek fogni kell a kezét(nem az anyja vagy), te meg ne érezd magad szarul miatta, ha hülyeséget mondd vagy csinál, az ő döntése. (Nálam működik ez a módszer.) Plusz, már kérted többször is, hogy ne csinálja ezt, mégis csinálja, mit tudsz vele kezdeni? Semmit. Vagy nem mész el vele ezekre a bulikra, hogy ne lásd mit művel magával, ha ennyire zavar.


Plusz, ha vezetnetek kell, mondd meg neki, hogy most te iszol, ő vezet. Ha ezt nem hajlandó elfogadni, akkor ott gubanc van mélyebben.


28N

2020. aug. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Annyira ideges vagyok hogy nincs rá szó. Alapból egy teljesen normális kedves odaadó hűséges srác akivel évek óta együtt vagyunk és azt hallom minden barátnőmtől hogy "jaj néha belefér" "jaj csak évi x alkalommal iszik ennyit" de ez annyira ciki

Nem lelépni akarok hanem megoldani valahogy a problémát úgyhogy légyszi segítsetek hogy mit mondjak neki vagy hogy mondjam hogy végre valahára..

Végre

Megértse

2020. aug. 20. 06:42
 5/20 A kérdező kommentje:

Imádom amúgy ezeket a bulikat meg jól esik nekem is picit inni (picit!) Mondjuk havi 1x egy kertipartin.

De hogyan vegyem rá hogy lássa amit én látok hogy gáz ha valaki ilyen képet mutat magáról?

2020. aug. 20. 06:44
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Videózd le és mutasd meg neki amikor nem részeg.
2020. aug. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak nem videózhatom le amikor lehány egy bokrot
2020. aug. 20. 06:50
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, eleve nem kéne összejönni olyannal, aki nem ismeri a mértéket.

Lehet ő akármilyen kedves, játszhatod itt a most megmentünk valakit című fejezetet, de teljesen felesleges. Ő ilyen. Ha nem tudod így őt elfogadni, akkor szakíts. Felnőtt embert nem lehet akaratán kívül megnevelni. Sőt, senki nem kért meg rá téged erre.


Ő egy alkoholista. Egy függőnek mindig a függés tárgya lesz az első.


Látod a saját szemeddel, hogy mennyit ér az ígérete. Egy kalap sz...rt se. Aki önmagától nem akar változni, az reménytelen eset. Csinálhatsz te bármit is, akkor sem fog változni.

2020. aug. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

7 De. Sokszor pont az kell valakinek, hogy rájöjjön, mennyire nem normális, amit művel, hogy kívülről látja magát. (Anorexiás csajról olvastam sztorit, hogy nem hitte el senkinek, h sovány, mígnem egy bulin készült fényképet nézegetve furcsállta, hogy ki az a csontváz X mellett, és rájött, hogy ő.)

Illetve segítene, ha nem csak te mondanád neki, hogy ez gáz, hanem mástól is hallaná, akkor nem te "hisztiznél" csak, hanem észrevenné, hogy ez jogos kritika. Esetleg beszélj egy jó baráttal, aki szintén látja őt ilyenkor, hogy említse meg neki vagy beszélgessen el vele. Amúgy ha egyszer ciki helyzetbe keveredik, talán elszégyelli magát. Pl ha látja, visszahallja, hogy takarítani kellett utána, összetört valamit, ha mentőt kell hívni stb. Ha utólag kényelmetlenül érzi magát ezek miatt, akkor felfogja.

2020. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy intézd úgy,hogy buli előtt egyen jó sokat.Akkor nehezebben részegedik le,de teli hasra a pia se csúszik annyira.
2020. aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!