Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállalnád kapcsolat szintjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnád kapcsolat szintjén, hogy a párod napi szinten szintetikus kábítószert fogyaszt valamint naponta lerészegedik?

Figyelt kérdés

A kérdés adott...pár hónapos kapcsolatról van szó. Az elején nem tudtam, hogy ilyesmiket csinál, szépen lassan buktak felszínre a dolgok. Sok konfliktus van emiatt köztünk, mivel reggel 6-ra járok dolgozni, nekem kicsit korábban kell lefeküdni, ő pedig hajnali 2-3-ig fent van az elfogyasztott dolgok hatása végett. Ha nem maradok fent vele, akkor hatalmas veszekedés, volt hogy késsel a kezében fenyegetett, de volt már precedens, hogy hajnali 2-kor utcára rakott, de általában ajtócsapkodás van, hogy ne tudjak aludni.

Néha 1-1 nehéz nap után jól esne egy kis alvás délután max 1-2 órára, ha ezt teszem azonnal jön a szöveg, hogy én csak kihasználom őt, és csak aludni járok át hozzá. Ti mit tennétek a helyemben? Válaszokat köszönöm!

24/F


2019. júl. 11. 08:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Húzz el onnan sürgősen,mert megöl. Nem is értem hogy ha volt precedens,miért nem léptél le.
2019. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel te nem élsz ezekkel a dolgokkal, ebből úgyis vita lesz. Egyszer lehet megöl, amíg alszol. Kell ez neked?
2019. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni. Hát ez nem párkapcsolat.
2019. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Küldesz róla képet privátban? Kíváncsi vagyok, mennyire kell jól kinézni, hogy ilyenért ne dobjon ki egy pasi elsőre.
2019. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell az elhajlasokat a repulo targyak elol, mint pl. kes.
2019. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani??
2019. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nehéz fix puncihoz jutni, de azért egy drogos, alkesz csajon már ne gondolkozzunk!


Lapát azonnal.

2019. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem komoly a kérdés. Azt sem értem, min kell ilyenkor gondolkodni.
2019. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél bolond.

Azonnal lépj le, hidd el, semmit nem vesztesz.

2019. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
9%
Pár pofont neki h jobban aludjon. Ha nem használ, akkor kipakolni a cuccait az utcára.
2019. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!