Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan viszonyultok hozzá ha a párotok lerészegedik?

Figyelt kérdés
Nem lenne rendszeres, de egy évben 2-4 alkalommal azért előfordulhat, hogy lerészegedik baráti tarsasagban, de amúgy nem igazán szokott alkoholt fogyasztani.
2017. nov. 6. 16:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Lehet lepontozni, nekem alkesz volt az apám, nem bírom a részegeket. Félek tőlük, akkor is, ha az utcán üvöltöznek, tőlem tök messzire. Félni meg nem akarok a páromtól.
2017. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
#1 Nem utcán üvöltöző, agresszív részegről van szó, inkább csak a hülyét csinál magából kategória.
2017. nov. 6. 16:58
 3/30 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon elszomorodnék, hogy olyan férfit választottam társamul, aki nem tud mértéket tartani, nem ismeri a saját befogadóképességét és mind magát, mind akár engem lejárat a viselkedésével.

A mértékletes, kulináris élvezethez kapcsolódó alkoholfogyasztással az ég világon semmi bajom, habár én nem iszom, de a lerészegedés vagy proli szokás vagy a mérték nem tartásának vonalán esetleges mélyebb (negatív) lelki hiányra is utalhat- főleg, ha ez az esetek 100%ában így van.

Tinikorban még elmegy 1-1 szétcsúszás, de felnőttként ne már...

40N

2017. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Engem minden részeg zavar. A szaga is.
2017. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen sem lenne a parom. Van egy szinvonal, ami ala nem szeretnek sullyedni, es egy olyan par, aki felnott ferfikent nem ismeri a merteket es nem tud kulturaltan viselkedni es alkoholt fogyasztani, az mar messze ez alatt a szinvonal alatt van.
2017. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#3 Vagy csak szimplán jól esik teljesen kikapcsolni, amihez néha kell egy kis rásegítés, egy olyan embernek akinek folyton jár az agya, komoly szellemi munkát végez és a hétköznapokban is mindent hajlamos túlgondolni.
2017. nov. 6. 17:07
 7/30 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mindenki a mértéket hozza fel, ha valaki utalja az alkoholt és csak azért iszik, hogy részeg legyen, azt ritkán csinalja miért annyira rossz szokás? Szeribtem sokkal rosszabb ha valaki gyakran iszik, de mértékkel.


Az évi pár alkalom pedig nem zárja ki, hogy alapjáraton kulturált és normális.

2017. nov. 6. 17:10
 8/30 anonim ***** válasza:
13%
Imádják, mert férfias.
2017. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%
10 eve, miota ismerem, nem lattam a parom reszegen es spiccesen sem. Nekem ez a mertek.
2017. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%
Semmi problémám nincsen vele. Évente párszor bőven belefér. Bár én max néhány sört iszok általában, de nem zavar ha ő többet. Persze van, aki baromi tenyérbemászó meg idióta ha részeg, de párom szerencsére nem ez a kategória.
2017. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!