Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem nem szeretne gyakrab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nem szeretne gyakrabban tisztasági betétet cserélni, és nem találom higiénikusnak?

Figyelt kérdés

Minden nőnek van vaginális válladéka, nyilván. És nem arról van szó hogy nem mosná meg esténként rendesen, hanem tényleg Neki több van.


Mondtam neki hogy nem találom túl kellemesnek hogy állott válladékos, ez tényleg nem ok , Nem is higiénikus nekem legalábbis. De ő viszont arra szokott hivatkozni hogy Bepállik tőle (megértem bár nem tudom igaz e), vagy hogy kényelmetlen amíg meg nem szokja az újat vagy éppen környezetvédősdi jön rá. De van hogy nem is mond konkrét okot csak rám morog hogy hagyjam már békén. Nem vagyunk rossz anyagi helyzetben hogy ezen kelljen spórolni.


Nem szeretném ha pont ilyen miatt vesznénk össze. Mit gondoltok? Mivel lehetne rávenni?



2020. aug. 20. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Nem igazán értem a problámat. Gomdolom mielőtt szexre kerülne a sor, tisztálkodik, megmossa tehát nincs baj.

Amúgy meg azon kívül mit zavar?

A tisztasági betét sokszor, sokaknak kényelmetlen, melegben pláne. Plusz ez egy tök természetes dolog hogy tisztul a hüvely.

De barhogy is, igazaból azt nem értem hogy ha intimitás előtt, után tisztalkodik azon kívül te hogy érzed, mennyiben zavar?

2020. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Jobbat tesz magának, ha nem hord tisztasági betétet. A bugyiból kimosható a tiszta hüvelyváladék, szex előtt meg gondolom tisztálkodik rendesen, nem?
2020. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem el kellene mennetek megnezetni, mi lehet a hatterben. Nekem pl nagyon rossz volt, amig nem ettem egeszsegesen. Nagyon sok mindentol fugghet az ok, de ha annyira kellemetlen, lehet van valami a szervezetevel.
2020. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

Eleg gaz, ha a Kerdezonek minden szex elott be kell "jelentkeznie", aztan johet a punci mosas! A spontan szex a legjobb!


Nem artana nogyogyaszhoz vinni es vele konzultalni!

2020. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőgyógyász nem talált semmi problémát akkor ő ilyen típus, természetes dolog hogy tisztul a hüvely. Ha neki kenyelmetlen a tisztasági betét minek erőlteted? Neki kell hogy komfortos legyen nem neked.
2020. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szex előtt meg van mosva, SEMMI közöd hozzá. Melegben fos ezt hordani. Nem csak meleg, de kényelmetlen is.
2020. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdést...

Most nem hord tisztasági betétet vagy hord, de ritkán cserélgeti?

Egyébként nekem is sok folyásom van, az okát most nem fejteném ki. Van akinél van oka van aki meg csak ilyen, de érdemes mindenféle vizsgálatot kisírni az orvostól, hogy biztos legyen az ember, fontos az egészség.

Nem szeretem a betétet, ott aztán lesz szaga a folyásnak pillanatok alatt, óránként kéne kb cserélni, egyszerűen lezárja a betét a szellőzést és pont hogy nem higiénikus. Inkább mosom a bugyimat és ha nagyon kellemetlen a sok folyás, akkor bugyit cserélek.

De mindenképpen kell egy komolyabb nőgyógyász, hogy kiderítsék mitől van ez, ki kell zárni, amit csak lehet. Nem szabad normális bizonyíték nélkül ráfogni, hogy csak ilyen.

2020. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi közöd van hozzá, hogy ő hogy érzi komfortosan magát? Egész nap a bugyijában matatsz, hogy ilyen sarkos véleményed van?

Ez pont nem olyan téma, amiről egyáltalán véleményed is lehet!

2020. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

A barátom szerint pedig finom is vagyok, úgyhogy neki semmi baja ezzel.

Neked kellemetlen a szaga vagy mi a baj? Vagy csak simán az, hogy olyan lett a bugyi?

2020. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
akkor lehet kellemetlen amikor pettingre kerül a sor
2020. aug. 20. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!