Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idejárók 85%-a azt hiszi, ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idejárók 85%-a azt hiszi, ha a férfiak illetve a nők az intim testrészüket teljesen lecsupaszítják az higiénikus. Miért hiszi ezt a többség?

Figyelt kérdés

Nos kifejtve a kérdésem a következő lenne. Rengeteg kérdést és kommentet olvastam itt az elmúlt időszakban. És vmi miatt nagyon megütköztem. Az idejárók 85%-a azt hiszi, h ha a férfiak illetve a nők az intim testrészüket teljesen lecsupaszítják az higiénikus. Van aki ezt komolyan elhiszi?

Akik nem tudják a választ megsúgom (kozmetikusokkal is beszéltem erről, és utána jártam az igazságnak, a csupasz a LEGKEVÉSBÉ HIGIÉNIKUS) Ettől eltekintve engem nem érdekel h kinek milyen, én tökéletesen meg vagyok elégedve a fazonírozottal. És ha bárki arra kérne h az egészet tűntessem el, addig tartana az ismerettségünk.

Visszatérve a kérdéshez, aki ezt hiszi, az miért? Honnan vette ezt?


2009. jan. 26. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyiban lehet higiénikus h nem izzad be annyira nyáron. De a szőr tényleg azért van ott, hogy védjen a "behatolóktól".
2009. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Nos, nyilván azért szőrtelenítenek az emberek már időszámításunk előtt is, mert olyan nagyon nem higiénikus. Megjegyzem, már volt ez a kérdés.


Én úgy gondolom, hogy így higiénikusabb, legalábbis nekem. A nadrágokban nem szellőzik rendesen, a szőrön minden megtapad, hiszen az a dolga, és rém nehéz tisztán tartani olyan rohanó életmóddal, amilyet nagyon sokan élnek ma. Persze van aki nem bírja, szeláví. Tulajdonképpen a legtöbb szőrzetünk mára jórészt funkcióvesztett.

2009. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Már volt itt ilyen kérdés, és a két ellentábor majdnem felnégyelte egymást. Ezzel most megint egy hatalmas vitát generálsz. Egyébként igazad van, a szőrnek/szőrtelenségnek semmi köze a higiéniához. A szőr védi meg a nemi szervet a baktériumok jelentős részétől. Én kizárólag kényelmi szempontból szőrtelenítek, nem higiénás okból, arra nekem ott van a fürdőkád. Hogy az ellenkezőjét honnan olvasták, azt nem tudom. Biztos hogy nem a biológia könyvből, és nem is orvostól, a nőgyógyászok a legnagyobb ellenzőtábor.
2009. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Én nem hiszem és nem is hittem ezt soha! Szimplán arról van szó, hogy Nekem így jobban tetszik a sajátom és a páromé is! Számomra illúzióromboló a bozont, nem beszélve a számba került szőrszálakról..

Nálam ennyiről lenne szó!

Egyébként ha az ember logikusan belegondol, akkor magától is rájöhet erre! Az intim szőrzet védelmet biztosít különböző behatásokkal szemben!


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ebben a formában nem találkoztam ezzel a kérdéssel. És nem vitát szeretnék. Írtam is h nekem tök mindegy kinek milyen ízlés dolga. Csak h miért hiszik ezt...
2009. jan. 26. 17:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én középen állok az emlegetett két tábor között aki mindjárt felnégyeli egymást.

Támogatom, de nem ragaszkodom hozzá. Nem gondolom, hogy higiénikusabb. Szerintem ez úgy terjedt el, hogy esztétikaliag úgy néz ki. Mert ha megnézel egy szőrös vaginát, még ha a bikinivonal le is van szedve, olyan sötétnek tűnik, a sötét színt az ember a kosszal asszociálja. A teljesen kopasz pedig serdülés előtti lányokat jutattja az ember eszébe, akik tiszták, a gyerekekre mindenki úgy gondol, mint a tisztaság példáira. Érdekes, hogy átvitt értelemben, mivel egy gyerek mindig maszatos :)

De igazából mindegy honnan jött. A kérdező nyílván inkább az ellenzők táborában van.

2009. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak az úgynevezett "higénia" miatt szőrtelenítem. Engem zavar is ha ott van, másrészt meg nekem pikkelysömör nevezetű bőrbetegségem van. Szerencse a szerencsétlenségben hogy a fejemen jött elő, illetve a szőrös területeken. Tehát odalent is előjött sajnos. De mivel én ott szőrtelenítem ezért könnyebb kezelnem, és így elmúlt.

Én emiatt is csinálom.

2009. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy engem, mint behatolót is elriaszt a szőr:D
2009. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert buták:D

És aki ezzel törődik a leginkább, az igencsak felszínes emberke. Érdekes, hogy az elmnúlt pár ezer évben jó voltak a nők anélkül is, hogy lent szőrteleníteni kellett volna magukat.

A szeméremdomb szőrtelenítése még elmegy, inkább a nagyajkakra kell figyelni.

2009. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom...

Naponta kétszer zuhanyzok, rendesen tisztogatom magam mindenhol, szőrtelenítek...

Eddig kétszer hagytam hadd nőjön ha már gyárilag szőrösek vagyunk, ennek az eredménye a bozont után a hüvelykúp lett, hiába tisztítás, zuhanyozás, rendes törlés stb... Érdekes mikor nem szőrös nem tapasztalok sem folyást sem kellemetlenségeket... Ennyit erről...

(állandó partner mellet+ nem strandolás után sorolhatnám, hol szedhet össze egy nő kellemes hüvelyi gondokat....)

2009. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!