Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt az emberek, h ha valakinek szőrös pl. a puncija, akkor az nem higiénikus? Vagy igénytelen?

Figyelt kérdés
Szerintem attól,h nem borotválja le teljesen csupaszra, attól az még higiénikus, mert az nem azt jelenti, h nem szokott mosakodni, vagy nem foglalkozik a testével.
2010. márc. 26. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
haladni kell a korral....
2010. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez így van lehet higiénikus, de nem divat már dzsungel harcot nyomatni Vietnam óta! XD
2010. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szőrös is lehet hihénikus rendszeres mosdás mellett.egy csupasz is ugyanúgy bebüdösödik estére egy meleg napon.
2010. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igénytelen szerintem sem, csak mivel az szebb, ha csupasz, emiatt vannak ilyen idiótaságok. Igazság szerint, akkor van lényege a csupaszságnak, ha nyalifali van, mert ugye az mégiscsak jobb, ha nem megy tele az ember szája szőrrel... :)
2010. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
régen éppen az volt a legnagyobb igénytelen, aki borotválta, most már sajnos az aki nem. egyáltalán nem vagy igénytelen ,mert azért figyelhetsz magadra.
2010. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne igénytelen. Az a fontos, hogyan érzed magad kényelmesen. Én férfi vagyok, de bizony semmi pénzért nem borotválnék le egy csepp szőrt sem magamról az arcomon kívül. Sajnos a mai világban, aki nem hibátlan alkatú nem rendelkezik szolárium barnította bőrrel, hatalmas izomkötegekkel, két nagy szilikon mellel, illetve nem csinál magából meztelen csigát, azt már nem is normális.
2010. márc. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Divat miatt. Berögződött hülyeség. Változik a társadalom, régen a szőr volt a természetes. Ilyen egyszerű.
2010. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor sem igénytelen. Attól mert valaki szőrös, lehet igényes is. Ha nem szereti, akkor miért kellene leszednie holmi hülye divatolás miatt?:S
2010. ápr. 4. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is undoritó , de mindegy..
2010. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is felidegesít, amikor azt mondják, hogy a szőrös punci igènytelen...van amikor nekem sincs kedvem leszőrteleníteni, de ettől függetlenül ápolt és igényes nő vagyok..mindennap zuhanyzok, tiszta fehérneműt veszek fel, ha meg menstruálok gyakrabban megmosakszom. Hatalmas nagy divat lett, hogy csak a csupasz, gyantázott punci a szép meg az izgató... -.-
2015. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!