Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy van egy párod, aki rendszeresen elherdálja egy csomó pénzét egy bizonyos dologra. Ez anyagilag kihat rád, mert emiatt alig tesz a közösbe. Az alábbiak közül, hogy ha arra herdálná a pénzt, melyik eset lenne szakító ok nálad?

Figyelt kérdés

1. Utazás. Évi sokszor. Veled, barátival, szüleivel, mi több, akár egyedül is. Online végezhető munkája van, szóval megteheti, nem kell szabit kivennie.

2. Beteg rokon gondozása, szükséges dolgok vásárlása, ápoló megfizetése, extra kezelések finanszírozása.

3. Gaming. PS, xbox, vr, játékok.

4. Luxus cikkek: ruhák, cipők, fodrász ha nő, borbély ha férfi, parfüm, smink ha nő, arckezelés, testkezelés, edzőterem bérlet, szoli bérlet, manikűr és pedikűr ha nő, karóra ha férfi, ékszer ha nő.

5. Puszta lustaság miatt herdál. Nem akar vezetni és tömegközlekedni, tehát taxi, uber. Nem akar főzni, tehát rendel. Nem akar takarítani, tehát heti 2X jön a takarító bácsi.


2020. aug. 20. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Én utazás és beteg rokon miatt biztos nem szakítanék. Luxus cikkek miatt sem, de azért remélem nem nézek ki krumplinak mellette. :D Alapvetően gaming miatt se szakítanék, de az viszont lehet, hogy emiatt alig ér rá velem lenni, főleg, ha nem vagyok gamer, és figyelemhiány már valószínűleg szakításhoz vezetne. A lustaságos herdálás miatt gyorsan kiábrándulnék szerintem, de emiatt sem szakítanék azonnal.
2020. aug. 20. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5os zavarna ezek közül
2020. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik, ha túlköltekezik a lehetőségein és emiatt legalább is részben nekem kell eltartanom.
2020. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amíg a “kötelességeit” lerendezi, egyáltalán nem zavar egyik sem. Nehogy már luxus cikk legyen az edzőterem meg a manikűr :D

Nálunk van egy közös kassza albira, kajára stb a többi meg mindenkinek a saját “zsebpénze”. Hát mi közöm van nekem ahhoz hogy mit vesz az emberem az autójára amíg ki van fizetve minden? Amint elkezd nem közösbe tenni, újra kell tárgyalni. Edzőtermet, szükséges időnként fodrászt, téli kabátot vagy egy-egy haza taxit akkor sem vonnék meg tőle ha semmi jövedelme nem lenne. Beteg rokon sajnos ez esetben hátrébb sorolódik, hiszen mindenki először a saját arcára teszi az oxigénmaszkot, de alapvetően hiszek benne hogy minden szituáció megoldható normális kommunikáció segítségével

2020. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó már értem.Szóval,ha olajcsere,vagy szerelés van,akkor ahhoz neked semmi közöd.Azt oldja csak meg a saját pénzén,ha luxust akar,ugye.De azért te is beülsz az autóba!

Akkor ezekszerint neki sincs semmi köze,ha te a konyhába veszel valami cuccot,robotgépet,vagy evőeszközt stb.vásárolsz,mert az nem a közösből megy.

2020. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 nyilván pont rád tartozik hogy mélyebben belemenjünk, úgyhogy gyere:

- nem “ülök bele” az autóba, csak kifejezetten azt szeretné hogy azzal menjünk valahova. Képzeld így 2020-ban nem lehetetlen hogy egy nő is vegyen autót amit aztán fenntart. Az ő dolgait ő fizeti az én autóm dolgait én fizetem. Nyilván ha lerohad valamelyik, szabad az átjárás A és B autó közt, de semmilyen módon nem tartozik rám (anyagilag sem!) hogy mikor és miből kap az autó teli fényt vagy új menőbb felniket. Nyilván ha az utolsó forintja megy a kötelező olajcserére, megoldjuk...

- a konyha nem az enyém (ó igen, el is felejtettem, szóval még mindig 2020-ban vagyok nő) hanem a mienk. Képzeld el, nem vagyok akkora szréletű hogy mosógépet kapják szülinapomra meg botmixert nőnapra 😂😂 Ami a KÖZÖS háztartásba kell azt KÖZÖSEN vesszük meg, közös pénzből lesz új mosógép, klíma, botmixer, de láncfűrész meg a kisbalta is (pedig az a te fogalomrendszeredben ugye a férfi játékszere kellene hogy legyen)

- ha ÉN úgy gondolom hogy nekem nagyon kell valami azt meg megveszem a saját pénzemből igen. Ha megszáll az ihlet hogy most kell egy új smoothie készítő akkor - most figyelj - bemegyek és megveszem.


Ha bármire még kiváncsi vagy és nagyon ráérsz a saját életed mellett máséra írj nyugodtan ❤️

2020. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Na ez tetszetős válasz volt. :)
2020. aug. 21. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:

6#

Máskor irj egyértelműbben.Az albi meg kétautó..,hát biztosan.

Szeretlek én is.

Vigyázz a láncfűrésszel!!

Neked nem mondhatom,hogy mi a közös az újjazás és a lácfűrész között!

2020. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!