Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek féltékeny a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek féltékeny a volt barátjára?

Figyelt kérdés

Nagyon parázok hogy még mindig szereti!

Na az egész annyi hogy volt egy barátja az első barátja mindenféleképpen ezért is nagyon fontos személy lehet számára!

3év 8hónap együtt járás után vége lett!

A lány szakított mert a fiú csúnyán beszélt vele, és elhanyagolta!

Nagyon féltékeny volt mikor beszélgetett a lány egy fiúval még azt is megverte!

A barátnőmnek is többször oda csapott!

Szegény nagyon idegroncs!

A volt barátja ám folyamatosan nézi myvipen pedig vannak képek rólunk és nem tudom miért nézi pedig neki is van barátnője!

Nem tudom hogy a barátnőm szereti-e, nem beszél róla és már 5hónapja vége van vele!

Félek hogy én nem vagyok neki fontos csak egy pótlék!

Mi másfél hónapja vagyunk együtt!

Érzem hogy nagyon szeret mert sajnos ő is féltékeny, mondja hogy szeret!


18/F


2010. szept. 21. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
persze, nehéz egy ilyen hosszú és fájdalmas kapcsolaton túllépni, de hiddel, ha érzed, és mondja is hogy szeret, nincs gond! :)
2010. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!