Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél/ismerkedtél interneten? Komoly kapcsolat céljából.

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
akár
2010. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Holdtündér ***** válasza:

Én a neten ismerkedtem meg a mostani párommal.

Igaz, hogy előtte már találkoztunk, de akkor egy hellón kívül mást nem szóltunk egymáshoz. :D

2010. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Chaten ismertem meg a mostani Páromat, 2 éve vagyunk együtt :)
2010. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Rizikós....
2010. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én neten ismertem meg a páromat, 7. éve vagyunk együtt, azóta más közös otthonunk van, boldogok vagyunk, szeretjük egymást!


25/N

2010. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Neten ismertem meg a mostani barátomat.

A tesóm is neten ismerte meg a barátját, együtt vannak már 3 éve.

Vannak komoly szándékúak is a neten, nem csak perverzek.:)

2010. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én megismertem egy srácot neten, kiderült, h tök közel lakik hozzám(véletlen), már már ugy volt, h találkozunk, de sosem akart azt mondta most ide kell mennie-most oda.... aztán már hagytam a francba.de elkérte a telszámom, msn-eztünk, küldött egy tök ari szerelmes sms-t, de pofára ejtett a legvégén.. egész vgig csak szivatott.... ezt be is vallotta AZ ILYEN EGY HÜLYE BÜDÖS PARASZT!!!!
2010. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
mikor még csajozós korba voltam nem volt időm netezni :D mentem a haverokkal amerre láttam,(de zsírkirályság is volt akkor) most 5 éve van kapcsolatom,az alatt lettem gépfüggő,most meg már nem csajozok annyira komolyan
2010. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
No és külföldivel? Azzal ismerkednétek neten? Kiutaznátok hozzá a nagy ismeretlenbe?
2010. aug. 5. 10:38
 10/21 anonim ***** válasza:

Én neten ismertem meg a barátomat, de nem társkeresés céljából, csak azonos hobbinak köszönhetően "futottunk össze" a neten, sokat beszélgettünk, de elég lassan alakult minden, többször személyesen is találkoztunk azelőtt, hogy végül összejöttünk volna, de most nagyon boldogok vagyunk együtt. :)


Szerintem egyáltalán nem gáz az internetes ismerkedés, de persze CSAK akkor, ha időben találkoztok élőben is, és nem csak a neten van nyoma a "kapcsolatnak"... A net csak az első lépés legyen, utána jöhet a való világ. :)

2010. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!