Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél/ismerkedtél interneten? Komoly kapcsolat céljából.

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Külföldivel kényesebb téma... Én csak akkor találkoznék neten megismert külföldi pasival (pláne kiutazni hozzá!), ha már nagyon sokáig beszélgettünk, leveleztünk előtte interneten, sokkal de sokkal tovább, mint egy közelebb lakóval, és én kérnék tőle előtte rendes, postai levelet is (hogy ezzel bebizonyítsa, tényleg ott lakik, stb).

De ha ő a pasi, akkor szerintem megkérném, hogy ő jöjjön hozzám először. Aztán ha lesz folytatás, úgyis alakul majd.


Egyébként egyik barátnőm másfél éve kint él Brüsszelben a belga barátjával. Neten ismerkedtek meg, a lány 18 évesen féléves msn-ezés után repült ki hozzá először Brüsszelbe. Nekik bejött.

2010. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nos, tegyük fel a pasi fizeti az utat - megveszi a repülőjegyeket, elszállásol, eltart a "nyaralás" alatt: merthogy gyerek is van. Ezen az oldalon 1, azon 2, itt nincs saját lakás, ott van, tehát ésszerűbb. 3 hónapja tart a "kapcsolat", volt csomagküldés is, tehát a címe valódi, a gyerekek is "beszélgettek " már msn-en.Mennél vagy nem?
2010. aug. 5. 11:12
 13/21 anonim ***** válasza:
Mivel gyerek is van, rizikós.Nekem is van gyerekem, a páromat is neten ismertem meg, külföldre mégsem mennék.Jöjjön előbb ő. "Hazai pályán" egy nőnek azért szerintem biztonságosabb. Nincs lakás..nem ügy.Pl. egy hétre lefoglalsz itthon valami panziót, sok megoldás van.
2010. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem próba szerencse. Én biztosan mennék, mivel az én barátom is.. :)

Mondjuk semmi konkrétat nem írtál, mióta tartjátok a kapcsolatot.. hol lakik?! (fontos! mert ha pl. Irakba akkor azért meggondolnám), tényleg szeretnél-e Vele közös jövőt, stb..

De lehet hogy elösször azt kéne, hogy Ő is otthonhagyja a gyerkőcöket, meg Te is, és úgy találkoztok, mert ha esetleg nem működik, sőt kifejezetten rossz, lehet nem lesz zökkenőmentes a hazafeléút, stb.. szóval gyerekkel meggondolandó.

De én aztmondom, hogy csináld! Főleg hogyha szereted. :)

2010. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
jav.: "az én barátom is külföldi"
2010. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ismerkedtem társkeresön komoly kapcsi céljából
2010. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Az én barátnőm már 4 éve jár egy francia pasival...most is egész nyáron kint van nála... :) nagyon jól megvannak, már 4 éve vannak együtt :)
2010. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Niky emo girl ***** válasza:

szerintem megpróbálhatnád :D igaz én még nemrég vagyok együtt pasimmal de kb 1hónap msnezés után eljött pedig 100km van köztünk és 16évesek vagyunk :D de azóta minden szép és jó meg gyakran jön és nemsokára énis megyek :) szerintem lehet nekedis érdemes megpróbálni :)

16/L

2010. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Van fogalmad, mi az a párkapcsolat?

Valakiért nem a májad, de az életedet odaadni, ha kell?!


Na ezt intézd neten!...

2010. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss, de a kérdés az ismerkedésre, a párkeresésre vonatkozott, nem arra, hogy meghalnék e valakiért. Mellesleg egyetlen ilyen lény van a földön, a gyerekem és lehetnék akármilyen elvakultan szerelmes is, senki más miatt nem halnék meg.

Az ismerkedést pedig lehet interneten intézni - mindegy hogy párkapcsolatról, vagy barátságról beszélünk.

Csalódni pedig lehet a szomszédfiúban is, nem csak a többezer kilóméter távolságban élő férfiben, ahogy az is előfordulhat - ahogy velem meg is esett - hogy a tulajdonképpen vadidegen, csak a netről ismerős -mellesleg szexuálisan is más érdeklődésű - barát segített, nem is akárhogyan, nem pedig a minden értelemben közelebb lévő.

2010. aug. 18. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!