Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan betegesen féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan betegesen féltékeny vagyok. Mit tegyek hogy megváltozzon ez?

Figyelt kérdés
A barátom is ezt gondolja hogy lassan már betegesen féltékeny vagyok, volt hogy említette. Folyton azt lesem már nap mint nap hogy mi be tudok belekötni, hogy hátha most lebuktatom, végre most kiderül, mindenben a hátsó szándékot látom. Bulizni voltunk tegnap és minden csak ismerősével puszi puszi.. beszélgettek, nem mutattam, de a falra másztam volna olyan féltékeny voltam. Mondta hogy ő a szórakozóhelyen nem megy el wc-re hanem kimegy valahová, maradjak itt mert együtt nem engednek ki minket és vissza se.. mert nem olyan a szórakozóhely.. kiment.. 2 perc múlva utána mentem, a kocsinál volt és nemvolt semmi.. de a haverjai feltűnően itattak hozták a piát meg menjek velük táncolni, mintha a figyelmem el akarták volna terelni róla. Szóval ez gáz. Mert tuti hogy én képzelem be magamnak az ilyen hülyeségeket. Csak olyan rossz, mert arról a szórakozóhelyről volt pár egy éjszakás kalandja és nagyon sok csaj jár oda akivel volt köztük valami pl le is feküdtek meg ilyenek.. és nagyon félek. Nem bízok.. hát nem tejesen, amúgy sem bízok egy pasiban nem kapcsolat téren, vagyis nagyon nehezen és akkor sem 100%, és volt már ezzel a sráccal olyan hogy más csajnak írogatott fura dolgokat, vagy láttam hogy hívott egy csajt akivel régen köztük volt valami, láttam milyen szép smseket írt neki régen és volt hogy láttam hogy felhívta mikor együtt voltunk.. szóval vannak ilyenek ami miatt nem nagyon bízom.Én tegnap megfáztam és ma nem akarok menni bulizni mert jövhéten vizsgázom csomó mindenből és nem hiányzik hogy még jobban beteg legyek így nem szívesen mennék most, amúgy meg nagy bulis vagyok. Kérdezte hogy ha egyedül menne haverjival akkor megharagudnék-e .. eléggé nem tetszett.Ezzel teljesen elfogom magam elől üldözni. Mit tegyek hogy változzon a gondolkodásom? Tönkre fog menni a kapcsolatom, nem akarom ezt. és nekem is fárasztó mindig ezt lesni hogy mikor kapom el vajon.. de félek h elveszítem, és egyetlen támaszomnak érzem, mert apám távol van anyámmal nem vagyok jóba, barátaimmal sem jövök már ki úgy mint régen a koliba mert nagyon csúnyán magamra hagytak mikor nagy szükségem lett volna rájuk és nagyon szarul esik nekem és egyszerűen nem tudok ezen tovább lépni.Itthon meg legjobb barátnőmnek barátja van, van bnőm aki haza se jár mert ő is kolis elég távol. Haverok is össze vissza vannak. Olyan szinten vagyok hogy piszhologushoz fogok menni hogy kezeljek dolgokat, mert nagyon szarul vagyok. Egy hétig a barátomnál voltam mert itthon annyira nagy balhé volt hogy nem mertem haza jönni. Így egyetlen ember akire igazán tudok támaszkodni és félek hogy elveszítem.. és ezzel tényleg elfogom. Könyörgöm segítsetek! És légyszíves mellőzzétek a hülyeségeket és a bántásokat mert nem kérek többet belőlük. Köszönöm
2011. máj. 28. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Neked valóban pszichológus segítségére van szükséged. Nem csak a féltékenységed a probléma. Te lelki válságban vagy. Ne félj segítséget kérni. Az életedről, a jövődről van szó.
2011. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy kapcsolatom más félévig voltunk együtt. a pasim álandoan féltékenykedett és ezért lett vége a kapcsolatunknak de én nem adtam okot rá.De a te barátod add okot mond meg neki hogy beszélni akarsz vele üljetek le és mond neki visszáb vesszel ha abba hagyja ezt a telefonálgatást a csajokkal meg ezeket a dolgokat.Azt meg sajnos elkel viselni hogy volt egy éjszakás kalandja azzal a csajokkal a mostani pasimnak is volt és ők is találkoznak a buliba de elkel viselnem nekem is nehéz de múszály.
2011. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltem már ezt vele. Azt mondta nincs miért aggódnom.
2011. máj. 28. 17:51
 4/4 anonim válasza:

Én is ugyan ilyen voltam ugyan ezeket éreztem és én is nagyon féltem hogy elveszítem.Úgy lettem túl az egészen.Hogy végül el is veszítettem.Nagyon nehezen tudtam visszaszerezni,de mivel még szeretett így könnyeb dolgom volt.Azóta nem aggódom ,egycsapásra elmúlt.Mert felfogtam ,hogy elveszíthetem és el is veszítettem Most babával próbálkozunk :)

csak azt tudom tanácsolni hogy HIGGY!!!!! BÍZZ!!!! feltétel nélkül és gondolj bele ,de úgy igazán hogy akár tényleg elveszítheted és el is fogod,ha nem szeded össze magad!!!!!!!!!!!!!!!

SOK SIKERT!!!!!!!

2011. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!