Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy elveszítem őt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elveszítem őt. Mit tegyek hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal. Szeretjük egymást és megbízunk a másikban. Távakapcsolatban élünk, de rendszeresen találkozunk. Nekem ő az első barátom és nagyon félek , hogy elveszítem őt. Félek, hogy megun, vagy kiszeret belőlem vagy lebeszélik róllam a távolság miatt. Mit tudnék ez ellen tenni? Nem akarom őt elveszíteni, mert nagyon szeretem.17/L
2011. aug. 4. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
add neki a szüzességed.
2011. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne félj emiatt..hacsak nincs rá okod. Fölösleges ilyeneken agyalni.
2011. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne rágd ezen magad. A pasik megérzik, ha egy csaj görcsösen ragaszkodik hozzájuk, és rögtön menekülőre fogják. Nyugodj meg, és hidd el, hogy szeret és nem akar elhagyni. Flejts el minden más esehetőséget.
2011. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felejts* bocsi siettem
2011. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!