Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyenek a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a férfiak? Normális, hogy ezt nem nézem el neki?

Figyelt kérdés

Tegnap egy buliban valamelyik pali megkérdezte a többi asztalnál ülő hímnemű (akik szintén párkapcsolatban vannak), hogy szoktak-e más nőkre gondolni. Mindenki egyhangúan azt mondta, hogy IGEN, még az én pasim is, mert azt hitte nem hallom amit mond. Számon kértem, hogy ez mégis mit jelentsen, mire el kezdett mentegetőzni, hogy nem szex közben gondol másokra, meg nem amikor vele vagyok, hanem pl amikor egyedül sétál az utcán és meglát egy jó nőt, akkor elképzeli milyen lehet meztelenül. Nagyon nagyot csalódtam benne, ezt el is mondtam neki, valamint azt is, hogy át kell gondoljam hogyan tovább. Nem hiszem, hogy egy ilyet meg tudnék bocsátani és folytatni vele bármit is. Erre el kezdte mondani, hogy “de minden férfi ilyen”, és hogy halhattam, hogy az asztalnál is mindenki igennel válaszolt. Ez engem a legkevésbé sem érdekel, ugyanis aki másokon gondolkodik meztelenül, amikor barátnője van, az annyit is ér. A szememben semennyit.

Ki hogy reagálna erre?



2020. aug. 22. 15:22
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
51%
Nem tisztel. Kuka.
2020. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
82%

Tudom, nagyon kiábrándító, de a férfiak így vannak összerakva. Hidd el, nem fogsz találni olyan férfit, aki csak benned látná meg a nőt, olyat viszont találhatsz, aki hűséges marad hozzád.

42 N

2020. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem egy valódi ízig-vérig való férfit keresel magadnak? ezek akikről te írsz az igazi selejtek, akik ha az érdekük úgy diktálja simán elárulnak téged. Kell ez neked? Nekem nem kéne egyik sem.
2020. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
76%
Igazából ez a másokra gondolás nem egy nemtől függő dolog, nőknél is vannak ilyenek, mégsem szokás ráhúzni az egész nemre. Ez olyan dolog, hogyha nem szeretik egymást, akkor úgyis másra fognak gondolni közben (mármint az a fél aki már nem szereti a másikat), de az már egy halott házasság/kapcsolat régen és általában megcsalás követi. Vagy válás, ha gerincesebb emberről beszélünk.
2020. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
82%
Van erre egy jó megoldás. Szingliként majd annyit gondolhat más nőkre, amennyit csak akar. :)
2020. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
Egyáltalán minek hozta fel ezt a témát egy vegyes társaságban? Már ez bunkóság volt. Ezzel a "minden pasi ilyen" szöveggel pedig csak az ördög ügyvédjét játssza a faszid.
2020. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
75%

Kuka

Lesz jobb is

2020. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Az elkövetkező 50 évben kizárólag rád fog gondolni, legalábbis ezek után azt fogja mondani. Amúgy pedig ugyanúgy megnéz majd az utcán más nőket is, ha nem leszel ott, egyszerűen azért, mert férfi.
2020. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
50%

Férfi

Nem ettől FFI valaki h mindenkit megcsinálna

2020. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
56%
Hát ezek után nincs más lehetőség, mint a társkeresőre is úgy beírni, hogy olyan férfit keresek, aki az ismerkedésünk után soha nem fog más nőre még csak gondolni sem! Biztosan tolongani fognak. :D
2020. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!