Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha elegem van a barátom exéből meg a barátomból is? Unom már hogy engem csak lenéznek a férfiak

Figyelt kérdés
Igaz hogy ők több évet voltak együtt, de akkor is. Mi együtt vagyunk 2 hónapja, de azóta volt már családi esemény, engem nem vitt el rá, míg az exét igen. Most attól kevesebbet érek hogy még nem vagyunk annyi ideje együtt? Meg a barátomnak van is fent képe az exével. Meg mindenütt az van ott hogy xy tetszikelte, még a nevét is az elsők között hozza fel. Meg kérdezte hogy az exének ugyanaz-e a kedvenc filmje, mint nekem.
2019. jún. 16. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem a tini kategoria:)
2019. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Normális az, hogy ide jössz fel rinyálni, ahelyett, hogy kulturáltan leülnél a pároddal és megbeszélnéd vele a felmerülő problémákat, amiket jó lenne, ha közösen megoldanátok?


Te mennyire becsülöd és tiszteled magad?

2019. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még nincs túl az exén.Vagy még öt szereti.Nem lehet tudni ezt kérdezd meg töle és ha igy folytatja akkor elhagyod mond meg neki mert nem normális szerintem se ez igy
2019. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, de azt mondta hogy csak én kombinálom túl.
2019. jún. 16. 22:18
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Egy lányom se hozta el a "már két hónapja a barátom" fiúkat családi eseményekre. Erre kb. egy év együttjárás után került sor. Addig a fiúk ha meg is jelentek nálunk, udvariasan köszöntek, váltottunk pár szót, és kész. Eszünkbe se volt vasárnapi ebédre, családi kirándulásra, rokonlátogatásra meghívni őket. Ugyanis nem tartoztak a családhoz.
2019. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De mi már felnőtt emberek vagyunk. Nem azt mondtam hogy ennyi idő után vegyen feleségül, de ha már együtt járunk, meg azt mondja hogy szeret, engem is elvihet ilyen helyekre.
2019. jún. 16. 22:28
 7/17 anonim ***** válasza:

vagy senkit nem visz, de mi a tök az, hogy az exét?!?

még beszél is róla, gondolom nem egyszer történt ilyen

és le is tojja, hogy ez milyen zavaró...

figyelj erélyesen kell rá szólni, hogy fejezze be és gondolja már végig, hogy mit művel

szedjél össze minden olyan esetet, amikor az exnek köze volt valamihez vagy róla papolt valamit a barátod

nekem ettől rettenetesen nyílna a bicska, hogy ha ennyire nagyon imádja minek neki nő mellette? ha nem tud egy normális kapcsolat igényeihez igazodni, akkor maradjon egyedül, addig amíg nem tud leszakadni egy normálisabb szintre, az oké ha barátok, de azért te legyél már előtérben

tudom, hogy minden második válasz itt gyakorin, hogy szakíts, de fontold meg, vagy legalább hozd fel, hogyha nem vesz téged figyelembe és hülyének néz, akkor szevasz, erre hátha észbe kap, hogy nem a levegőbe beszélsz

2019. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pedig én már fontolgattam a szakítást, mert inkább egyedül, mint hogy valaki mellett szenvedjek. Ha ez még nem lenne elég mióta járunk is a rokonai felraktak kettőjükről egy képet.
2019. jún. 16. 22:42
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

A rokonok arról raknak fel képet, akiről akarnak, ha a képen szereplők nem reklamálnak miatta.

Mi a fenét akarsz 2 hónaptól?

2019. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

és neki is említetted a szakítást? szerintem ilyenkor az a legjobb, amikor szembesíted, akár össze is írhatod az alkalmakat mikor az exről szólt valami, mindent ami eszedbe jut, lehet fel se tűnik neki, már az agyára ment

közlöd vele, hogy emiatt a sokminden miatt arra jutottál, hogy véget akarsz vetni a kapcsolatnak, ha nem akar valamit változtatni, mert neked ez így nem jó

2019. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!