Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat hosszu ido utan?

Figyelt kérdés

Osszeismerkedtem egy fantasztikus pasival, nagyon megkedveltuk egymast. Mind lelkileg, mind fizikailag vonzodunk egymashoz.

Neki is hosszu kihagyas utan tortenik ez a kapcsolat, nekem meg meg annal is hosszabb ido utan.

Egyetlen egy dologtol felek: magamtol. Erzelmileg abszolut keszenallok, megnyiltam, de a koronavirus utan meg 2 m-en belul is nehez vkit elviselni :D

Felreteve a trefat, kicsit felek attol, h szorongani fogok a testem tokeletlensege stb. miatt, mert azert az valtozott az evek alatt... Reg nem voltam szerelmes, reg nem szexeltem, ugy erzem, mindent ujra kell tanulnom. Akar meg a kezfogast vagy egyuttalvast is...

Olyan erzesek szakadtak ram, mintha megint tizeneves lennek... volt mar mas is igy?


2020. aug. 22. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2020. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hosszú kapcsolat után, újra kezdeni az ismerkedést az kb. olyan mint amit te leírsz. Esetlenkedni is fogsz, és csetleni botlani, meg furcsa lesz, hogy megint ott lesz melletted egy ember, aki más mint akit eddig megszoktál, és hozzánőttél. Jó pár hónapba beletelik mire kezded majd megszokni az újat.
2020. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2+ Meg örökké zavarba leszel, úton útfélen elpirulsz, vagy megnyílik a szád és össze vissza beszélsz, vagy pont az ellentétje. Nehéz elindulni egy hosszú kapcsolat után újra. Meg neked is vannak dolgok amiket a másiknak meg kell szokni. Nálam pl. én frászt kapok ha hirtelenkedik valaki, és összerezzenek..
2020. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
48n vagyok :) koszi az eddigi valaszokat
2020. aug. 22. 16:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam így, bár nem voltunk függetlenek. Olyan voltam, mint egy tinédzser. És ugyanúgy nem lett belőle semmi. De mondom, mi nem voltunk függetlenek, egy családot pedig senki nem dob el szerelemért.
2020. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd ki az érzést, amíg tart! Vágj bele! (legrosszabb esetben lesz egy nagyon jó emléked)
2020. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En meg sok even at fuggetlenkent probalkoztam egy komoly kapcsolat utan. Nem mentem bele kapcsolatba csak azert, mert egyedul voltam, es vagytam tarsra. Ezt igy ereztem jonak, ugyanakkor az onertekelesemet eleg sunyin lerombolta. Nehez sok ev utan elhinned magadrol, h veszett szexi vagy.
2020. aug. 22. 16:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom, hogy cseppet sem kell veszett szexinek lenni egy nőnek ahhoz, hogy kapcsolatot kezdeményezzenek nála.

Meglátott Téged, tehát bejössz neki így, ahogy vagy! Ha a lelked is megismeri (és Te az övét), akkor ennyi idősen is lehet valaki fülig szerelmes. A botladozás sem lesz olyan nagy, hiszen nem első esetedről van szó.

Sok sikert!

2020. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő is veled egykorú, nem? És azt írod, ugyanígy nem volt kapocslata régen. Szerintem nincs ebben semmi.
2020. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Dejo neked.
2020. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!