Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok? -bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok? -bővebben lent.

Figyelt kérdés
17-F-vagyok, sötétbarna haj, kék szemű, magas, szemüveges. Rengeteg lány barátom van, persze fiú is. Kissé zavar, hogy barátaimtól eltérően nekem nincs barátnőm. Szerintetek mi lehet a baj, vagy az, hogy nem vagyok vlmi bulizós tipus? (Jól esne, ha lenne egy barátnőm!)
2010. aug. 5. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy csak a barátaid miatt szeretnél barátnőt, hogy ne lógj ki a sorból vagy tényleg vágysz egy komoly kapcsolatra
2010. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Későn érő tipus vagy, szerintem néha azért menj el bulizni, vagy kérd meg a lány barátaidat h. szerezzenek neked csajt.
2010. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azért nincs barátnőd, mert amiatt szeretnél, hogy a barátaid előtt ne legyen ciki.

Ez nem lóverseny. Majd eljön a Te időd is, ha tényleg úgy érzed és nem csak belsőkényszerből akarod.

2010. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? Linkelj be egy képet
2010. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elgondolkodtató válaszokat kaptam, persze még lehet válaszolni.


13.25: ez egy kicsit merész dolog, küldj privit ha érdekel vlmi személyesebb. Mellesleg erdélyi vagyok :)

2010. aug. 5. 16:13
 6/6 A kérdező kommentje:
11.30: Szerezzenek nekem csajt.- ehhez annyit tennék hozzá, hogy ezt nem szívesen bíznám másra, bár lehet, hogy jó lenne, keresek egy értelmes csajt ... az is lehet, hogy nagy elvárásaim vannak.
2010. aug. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!