Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom tanár. Végig viszi az osztályokat de nem vizsgaztat. Kizárólag oktat, vizsgáztatásra az iskola egy több főből álló vizsgabizottságot hív meg, így a párom sosem vesz részt a vizsgákon.

Egyetlen egyszer volt rá példa, hogy elment egy ilyen vizsgára, az is azért volt mert már együtt voltunk bár még nem hivatalosan. Megvartuk míg levizsgazom és utána vállaltuk fel a kapcsolatunkat így az osztályban sem volt semmilyen kellemetlenség.

Most viszont babát várunk. Nemsokára szulok. A párom imád így, nem hiztam el, csak a pocim és a melleim nőttek meg és egyszerűen imádja. Jobb lett a szexuális életünk mint közvetlen előtte volt, főleg H a babtervezes miatt kissé megszabott volt az együttlét.

Azonban kb két hónap mulva lesz egy vizsga. És egy lány kerdezgeti nagyon H nem e megy el, meg H utána mehetnének mind inni valamit. És párom ma flehizta, hogy hívták (!)a többiek H menjen be és lehet H be fog menni!!!. Nem tudja H tudom H a lányon kívül senki sem hívta H menjen be a vizsgára....

Ismer engem a lány tudja h letezem, még a vírus előtt én is bejártam az órákra.azota online oktatás van így nem találkozott az osztállyal személyesen.

Nem tudom mit gondoljak... Ha komolyan elmegy a lány miatt. Neki ez 10 ezer Ft benzin költséget jelent a semmire.... És persze egy egész napot az úttal és a vizsgával amire be sem mehet csak kint ülhet a folyosón órákat.

Nem hiszem ( remélem ) hogy megcsalna de ha elmegy tényleg nem tudom H mit gondoljak. Nem akarok balhezni, veszekedni, mondani se akarom H tudom H csak a lány hívta. De nem tudom mit gondoljak. Lehet H csak jól esik neki H még mindig bejön a lányoknak de azért nem kéne odamenni.

Szerintetek ?



2020. aug. 22. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a párodnál, hogy komolyan gondolna egy kapcsolatot azzal a lánnyal, vagy csak egyszer döntené meg? Pacekba, egyenesen, ezt kérdezd!
2020. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tegyél hozzá, hogy igennel v. nemmel válaszoljon, és a válasza után nem akarsz róla tovább beszélgetni.
2020. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem a válasza az lenne, hogy egyszer, de nem komolyra.

De mire megyek vele ? Nagyon szarul esne ha megcsalna.

2020. aug. 22. 17:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezem tőle ma este, de utána hogyan tovább ? Főleg ha elmegy a vizsgára ?
2020. aug. 22. 17:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A lány biztos a többiekkel megbeszélte, hogy hívják el, tehát nem fogja az egész csoport egyesével elhívni, mert a lány az ő nevükben is elhívta.

Szerintem egy évben egyszer, vizsgán szívesen találkozna a tanítványaival, ez bőven megérthető!

2020. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig körülbelül 10 vizsga volt és egyre sem ment el. Pedig ott tényleg többen hívták. Egyébként nem úgy kérdezte tőle az üzenetben mintha a többiek is hívták volna, hanem csak O maga.
2020. aug. 22. 17:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszerre több osztályt tanít így volt ilyen sok vizsga egybekent.
2020. aug. 22. 17:37
 8/13 anonim ***** válasza:
4: mindegy mi a válasza, de így tudja, hogy tudsz a lány aktivitásáról. Ha új kapcsolatra vágyik, felgyorsul a szakítási folyamatotok.
2020. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mintha a férfiak nagy többsége így viselkedne. Azért ha megnézzük a legtöbbnek akinek szeretője lesz, esze ágában sincs azért elhagyni a párját. Szép csendben éli világát.
2020. aug. 22. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9: aki nem tiszteli a párját, és ehhez nincs kellő intelligenciája (ez nem iskolázottság kérdése), az a férfi így viselkedik.
2020. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!