Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmre folyton nyomul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmre folyton nyomul az osztálytársam mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval egy gyerek a suliban az egész napját azzal tölti

hogy a barátnőm mellett van egész rohadt nap!!!

Már töbször lett figyelmeztetve hogy szálljon le róla

de mindig azt mondja hogy "oké oké" de hiába másnap kezdődik előről.nem tom mit tegyek!!! olyan gyenge gyerek hogy

megpöccinteném és szörnyethalna meg úgy viselkedik mint egy lány,mostmár nagyon azon vagyok hogy szétüssem a pofáját de még egyszer utoljára fogom figyelmeztetni.

de ez még nem is minden mert a barátnőmnek van egy ikertesója aki a haverommal jár és vele is állandóan ezt csinálja!!!!!De az eggyik haveromnak meg az a csaj tetszik akivel állítólag az a csákó akar járni akiről eddig pofáztam!!!!!!!!!!Szóval állandóan ezzel a 3 lánnyal megy szinte suliban mindig!!!!A barátnőm imádja a lovakat és hirtelen az a gyerek is szeretni kezte a lovakat és vele jár lovagolni (micsoda véletlen).

Na szóval teljes tanácstalanságba vagyok fogalamm sincs már mit tegyek BAAASSZUS!!!!!!!!!!!!


2011. okt. 9. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szard le.
2011. okt. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 greeen ***** válasza:
87%
hu vazzeg!Ennél idiótább egy barátokközt sztorit se olvastam még!Ezen jót nevettem!van egy tippem mit csinálj!Mikor barátnőd lovagol a csávóval te kövesd őket orszarvúnak öltözve ,mint Ace Ventura!ÉS ha dugja a csajod a csávó akkor hiába kergeted el!
2011. okt. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam leszarni de akárhányszor odanézek ott van mellette és ilyenkor addig lenne kedvem ütni amig mozog a retekjét
2011. okt. 9. 01:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy jó nagy barom vagy! Ha tényleg akkora csíra, mint amilyennek mondod, akkor miért aggódsz, hogy lecsapja a kezedről a barátnődet? Ha ennyire nem bízol a csajodban, akkor meg is érdemelnéd!


Amúgy meg szerintem homár a srác, és azért lóg csajokkal, szóval ne izgulj :)

2011. okt. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

elég lassú a felfogása mer ha valameikünk csajához csak hozzáérne

már hárman törnénk szilánkosra mindgét kezét szóval

2011. okt. 9. 02:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt a gyereket cseszegesd, hanem a barátnődnek mondd meg, hogy szerinted túl sok idő tölt azzal a sráccal. Talán el fogja neked mondani, hogy miért teszi ezt, és szerintem - bár ez csak tipp - ki fogja kérni magának, hogy beleszólsz, kivel haverkodik.

És ha jól értem, van egy harmadik csaj a képben, akivel ez a gyerek járni akar, aki nem a te barátnőd. Szóval ha nem a te nőddel akar járni, akkor miért nem haverkodhatnak?

2011. okt. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, hogy mit teszel, az a lényeg, hogy raj legyé.
2011. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtm hogy nem haverkodhat vele csak ne már a nap 37 órájába ráadásul hogyha egy lánnyal én lennék enyit már rég kidobott volna a 16-dik emeletről
2011. okt. 9. 10:32
 9/9 A kérdező kommentje:
órszarfúnak öltözni mi??Ezt még megfontolom
2011. okt. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!