Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolat, ami nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat, ami nem is annyira nyitott, legalábbis nekem, a barátnőmnek viszont az. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 6 éve vagyunk együtt, tavaly megegyeztünk, a nyitott kapcsolatban. Egy ideig tök jó volt, aztán észrevettem h féltékenykedik, ezt átbeszéltük, úgy hittem megnyugodott és minden rendben.

Egy ideje viszont már nekem ritkábban jön össze egyéjszakás kaland, és a karantén alatt kb 0 lehetőségem volt, ő meg eljárkált heti szinten egy sráchoz. Ezt én (habár kicsit frusztrált a dolog) úriember módjára viseltem, elvégre megegyeztünk valamiben, ő "szerencsésebb" volt, ahhoz tartom magam.

Most viszont újult erővel belekezdenék, erre mindig valahogy közbejön valami. Kiderült h ő intézi mindig úgy, h ne legyen semmi. Pl. elkezd írogatni az adott csajnak. Vagy ha elmegyek egy buliba, hazarángat vmi kamu indokkal. Vagy már nem is hagyja h elinduljak. Valami mindig van. Erre csak most jöttem rá, h véletlen megtaláltam h miket írogatott a csajnak, akivel összejártunk szexelni egy ideig. Meg kezd gyanússá válni, hogy mindig "véletlen" elviszi a bankkártyámat, kulcsomat magával, hogy ne tudjak elindulni. Eléggé kiakasztott és csalódtam benne. A legrosszabb az egészben, h ő engem korlátoz, de ő meg vígan kefél másokkal. Ennél még az is kevésbé lenne gonoszság, ha titokban csalna meg.


2020. jún. 30. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg normálisan megbeszélni vele, hogy hogy van ez. Szerintem alapból nem nektek való a nyitott kapcsolatosdi, a leírtakból nekem úgy tűnik, eddig is csak próbáltátok elnyomni magatokban, hogy igazából zavar mindkettőtöket, és csak a féltékenykedés/versengés/kellemelen érzés van belőle.

Az lenne a megoldás, ha újból “bezárnátok” a kapcsolatot, de úgy, hogy igazságosan egyikőtök sem lenne mással. Ha az sem működik, akkor sajnos onnantól nincs sok jövője a kapcsolatnak.

2020. jún. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Te mekkora csicska veréb vagy!!!
2020. jún. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Az hogy ugyanazzal jár össze, szerintem gáz.
2020. jún. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted ez így valóban jó neki is, vagy csak azért ment bele, hogy ne veszítsen el? Nagyon úgy tűnik, hogy ő csak azért jár el mással, hogy megpróbáljon féltékennyé tenni, de hogy te menjél, az az ötlet nem nagyon tetszik neki. Sajnos ezt muszáj lesz őszintén tisztázni, és jobb, ha nem húzod az idejét, ha mások az érzelmi szükségleteitek.
2020. jún. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Az egészséges nyitott kapcsolat úgy működik, hogy mindkettő fél önszántából megy bele (tehát nem azért, mert félsz, hogy ha nem teszed meg, a másik inkább a hátad mögött fog félremenni), mindkét félnek ugyanannyi lehetősége van ismerkedni, és a két fél kommunikál egymással, és tiszteletben tartja a másikat.


Arra viszont ismerősi körben sokkal több példát látok, hogy az egyik fél picit megunja a kapcsolatot, dolgozni már nemnagyon akar rajta, elkezd mások felé kacsintgatni, de nem adná fel a megszokottat, úgyhogy ráveszi a párját, hogy legyen inkább ez a helyzet, mert így ez nem félrek$rás, hanem "nYiToTT kApCsOlAt".


Sajnos nálatok én inkább a második helyzetet látom. Úgy érzem, hogy a barátnőd úgy van vele, hogy neki mindent szabad, mert ő félre akar menni, de te maradj csöndben a helyeden. Amit ráadásul csinál a lekoptatásokkal, meg a bankkártya elvételével, hihetetlenül aljas és manipulatív, konkrétan a bántalmazó kapcsolat előszobája, én elhiszem, hogy 6 év után nehéz, de naggggyon erősen elgondolkoznék azon, hogy nem érné-e meg jobban lelépni.

2020. jún. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Na, ezért is nem működik egy nyitott kapcsolat. Jó kis tanpélda, akik bele akarnak vágni.
2020. jún. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem ezeket a mai fiatalokat...
2020. jún. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:
91%
Egyáltalán minek vagytok együtt?
2020. jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
A csaj féltékeny, mert szeret, de azért élvezi, hogy más férfiaknak is kell. Ennyi. Elviselni nem bírná, hogy neked legyen csajod. Önző, birtokol. Minek ez a bohóckodás köztetek??
2020. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!