Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevésnek érzem magam, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek érzem magam, mert a párom odavan az autókért és barátnőmnek is elég menő kocsija van, barátom már kérdezgetett is felőle. Úgyérzem hogy én nem vagyok elég neki emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondd a párodnak, vegyen egy autót.
2020. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
te magad irtad, hogy a baratod odavan az autokert. baratnodnek is van egy jo autoja. affelol erdeklodott, hiszen erdeklik a jo autok. nem a baratnod. nyugi :)
2020. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi köze az autónak a te értékedhez?
2020. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire szeret téged, annak, hogy milyen autód van.
2020. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, alapvetően nem vagyok féltékeny típus, a páromnak több közeli női barátnője is van, sose voltam féltékeny. De egyszer elmentünk kirándulni és az egyik csajra a társaságból, nem tudtam nem féltékeny lenni. Állandóan az járt a fejemben, hogy jobban illik a barátomhoz, mint én, pedig az igazság az, hogy nem is ismertem.


Szerintem több lehetőséged van. Én elmondtam a páromnak és mivel (7 év alatt) egy személyről van szó, akit három napja ismertünk, így úgy döntött, hogy nem találkozik vele többet. Ha megyünk kirándulni, akkor a lányt nem hívjuk, általában amúgy sem jönne, mert külföldön van.


Ugyanezt megteheted úgy, hogy nem szólsz a párodnak, hanem úgy alakítod a barátnőddel a találkozásokat, hogy a párod ne legyen ott. De ez is csak akkor működik szerintem, ha nagyon kevés ilyen ismerősöd van.


Beszélhetsz a barátnőddel is és megkérheted, hogy kerülje kicsit a párodat, ha tényleg nagyon jó barátnőd és 100%-ban megbízol benne.


Javasolhatom, a pszichológust is, főleg, ha hozzám hasonlóan semmi okod nincs a féltékenykedésre, vagy több személlyel is bajod van.


Érdemes lehet a kapcsolatotokon is javítani, lehet, hogy azért nem érzed magad biztonságban.

2020. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miről beszélgessen veled? Javasoltad már neki a gráfelméletet? Pl hurkok megkeresése? Arról beszél ami érdekli. Felteszem a műkörmözés nem.
2020. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy neten ismerosok es ott latja baratnom amiket kitesz meg bnom is akit baratom kitesz...
2020. aug. 5. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy féltékeny?

Veled él?

Nézz Popper Pétert a youetube-n

2020. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!