Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit beszélgettek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszélgettek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok kérdés végigolvasása után regisztráltam ide, kérdéssel fordulnék hozzátok. 15 év házasság után 5 éve elhunyt a feleségem és egyedül maradtam az akkor 5 éves fiammal. Nem is kerestem sokáig az életembe társat, de tavaly ősszel regisztráltam magam a Tinderre és hosszú hónapok után, minimális „match”-ek után karácsony előtt megismerkedtem egy két gyermekes anyukával. Sok hasonlóság volt, jó folytak a beszélgetések, összejöttünk. A karanténos időszak is jól telt, a három gyerek is egész jól megismermekedett egymással. Bár a lányok idősebbek 16 és 14 évesek. Az utóbbi 2-3 hónapban nagyon minimálisra csökkent a beszélgetés, közel élünk egymáshoz reggelente együtt megyünk autóval dolgozni, de ahogy a nyár elkezdődött szinte minden reggeli utunk némán telik. Ha este átmegyek hozzájuk, akkor elég némán telik. Próbáltam rákérdezni, hogy valami baj-e van esetleg én tettem-e valamit. Vitánk nem volt, nézeteltérés sem eddig. Anyagi, lakhatási és egyéb problémák sincs egyik oldalnak sem. A beszélgetésben annyit mondott, hogy most neki ilyen korszaka van, de ő ragaszkodik és szeret. Most,hogy jön az iskola picit többet beszélünk a gyerekek beiskolázása miatt, de ezen kívül nem nagyon van témák. Nem vagyok egy nagy párkapcsolati szakértő ezért kérdem, felétek ez természetes lenne? Barátomnak és feleségének elmondtam és azt mondták, hogy szerinte csak túlságosan a múlt pozitiv dolgait látom csak a múltamból, ahhoz hasonlítom magamban és nincs rendes párkapcsolati mintám most. Véleményük szerint 40 felett egy gyerekkel örüljön az ember ha már szóba áll vele valaki és a legkisebb problémám a kommunikáció legyen. Köszönöm!



2020. aug. 23. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

40 évesen sem késő szerető párt találni, akivel beszélgetni is lehet. Egyébként miről szólna a kapcsolat, ha nem a beszélgetésről?

Az esténként szexelünk meg másnap felveszlek hogy munkába vigyelek, nem kapcsolat.

Lehet azonban, hogy a párodnak tényleg valamiért nehéz időszaka van és nehezen nyílik meg a problémáival.

2020. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ezt mondja így is van szerintem. Lepd meg őt vmivel, aminek tudod h örül
2020. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... Ez így a leírás szerint eléggé semmilyen kapcsolatnak tűnik. Én lehet nem erőltetném ezt. Ő hány éves egyébként? Nem lehet, hogy esetleg van neki valakije rajtad kívül..?
2020. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Előző kérdésre 39 éves én pedig 43 vagyok. Nem hinném, hogy lenne valakije, bár eddig ez bennem fel sem merült.
2020. aug. 24. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!