Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha mar nem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha mar nem úgy törődik velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés........... tényleg.
2020. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik velem 2 eve vagyok vele de most 1 eve azt vettem eszre hogy az en tarsasagom nagyon unalmas számára pedig kulfoldon dolgozik 2 hetekre jár haza es nem tudom megsem foglalkozik velem.. De viszont ha valamelyik baratja hivja barmit ki talál csak hogy menjen.. Nem tudom mit tegyek lepjek ki? Nem erzem mar magam nőnek sem oda van az önbizalmam folyton el nyom
2020. aug. 23. 18:09
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ezek után te magadtól nem tudod, hogy mit tegyél?Mikor nem is tekint nőnek? Van még kérdés? mennyit tejel neked, hogy ez neked megérje? mert az, hogy menet közben átcseszed a fejét, az borítékolható, különben rég felálltál volna ebből a nevetséges helyzetből.
2020. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne maradsz a kapcsolatban, akkor tényleg nem vagy nő. Egy nő, ha tényleg az, akkor nem hagyja magát elnyomni és becsüli magát annyira, hogy nem engedi, hogy becsméreljék, megalázzák, kihasználják.
2020. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagy szeretem? Nem tudom igazabol csak szeretnek egy hasonlo cipoben járó/jart emberre talalni aki segít mert ha szeretsz valakit kitartasz mellette amíg csak lehet. Nem cseszem at a fejét bár el tudnam hagyni azonnal meg tenném ha lenne hoza akarat erőm
2020. aug. 23. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

5 Nem szereted. Ha szeretnéd már nem ezen járna a fejed ami a kérdésben van, hanem felálltál volna.Szó nélkül.


Mennyit tejel?:D

2020. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, akkor miért nem megy a kommunikáció?

"Figyelj Józsi, úgy érzem hogy pár hónapja nagyon elhanyagolsz és ezen fontos lenne nekem ha változtatnánk. Csinálhatnánk közös programokat, mert így kihűl a kapcsoltunk és nem leszás megoldás, csak a szakítás."

2020. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: A cselekedeted árulkodik, még ha ezerrel mást is akarsz mutatni.
2020. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mirol? Mirol arulkodik?
2020. aug. 23. 18:33
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Rólad. Hogy milyen punci vagy már ne haragudj.
2020. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!