Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pár egyik tagja külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pár egyik tagja külföldön él, mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Külföldi barátom van, de itt él Magyarországon 3 évet. Tavasszal ismerkedtünk meg, a nyarat együtt töltöttük, 2 hétig együtt is laktunk.

Minden csodálatos közöttünk, nincsenek veszekedések, vannak közös pontok, abszolút meg van az összhang, stb.


Viszont nagyon nehezen talál mostanában munkát, és egyelőre kiment most a testvéréhez, és ott van most, (a tulajom nem nagyon örült neki, hogy nálam volt, munka nélkül meg nyilván nem keres albérletet), és azt mondta, hogy itt is, meg a saját országában is fog nézni munkákat.

De nekem ez nagyon bizonytalan helyzet most, és nyilván Hollandiában normális munkát is könnyebben fog találni, nagyobb fizetésért is.


A kommunikáció nagyon rendben van közöttünk, nagyon érett, mindent meg tudunk beszélni, és folyton hív, mondja, hogy szeret, hiányzom neki, és amikor itthon volt, akkor is érződött, hogy teljesen szerelmes. A tenyerén hordozott, folyton kedveskedett nekem, csomó meglepetés programot is szervezett.

Hamarosan megyek ki hozzá egy kicsit, meg azt mondta, ő is fog tudni jönni gyakran, meg kérdezte azt is, hogy a jövőben tudnék-e vele együtt élni Hollandiában, és egyébként igen, de még nem most.


Szóval megbízunk egymásban, tényleg minden rendben van, csak sosem voltam még ilyen helyzetben, és nehéz belegondolni, mert most is nagyon hiányzik, pedig csak egy hete ment ki. :(


Valakinek volt esetleg hasonló tapasztalata?


24N, 27F


2020. aug. 23. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el abban gondolkodni, hogy te költözöl ki. Egyik barátnőm kb 3/4 év távkapcsolatban volt így, majd cuccolt Hollandiába. Ma napig jól megvannak.
2020. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megoldható menj ki te hozzá.
2020. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik bulinegyedben szedted össze ezt a jóembert? Csak mert lehet hogy Te csak egy vagy neki a sok közül. Simán eltudnám képzelni, hogy több ilyen nője is van rajtad kívül akiket hülyítget, lehet más országokban is...
2020. aug. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!