Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon került neki valaki más ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon került neki valaki más ?

Figyelt kérdés

Párommal problémáink vannak. Szerinte mi nem tudunk együtt élni de mégis akarja , hogy valamilyen szinten az élete része legyek. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Beszélünk rendesen , ő mondja nincs senkije. De én nem tudom. Lehet ez gyerekes gondolkodás de ha az este is több mint két órát és ma délelőtt is whatsappon online volt ez azt jelenti , hogy más nővel beszél ? Vagy nem feltétlen. Eddig ilyen hosszú ideig sosem volt fent így egyfolytában. Rá írtam és nekem nem is válaszolt.


2020. aug. 24. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Még nem biztos a másik nőci. Addig nem csukja be maga mögött az ajtót. Mennyi ideje vagytok együtt, milyen idősek vagytok?
2020. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30 vagyunk mindketten és egy éve vagyunk együtt.
2020. aug. 24. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vmi biztos van a háttérben. Milyen problémák? Ha nem akarod ide kiírni jöhet privátba is ha gondolod.
2020. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tudok tippelni, hogy kifele tekintget, de nem szeretne két szék közt a pad alá sem esni. Ha így van akkor nemkizárt, hogy hamarosan jön a nyitott kapcsolat szöveggel.
2020. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as írj privátot ha gondolod nem szeretném itt leírni a teljes történetet.

Nem tudom , csak nem akarok én lenni a hülye. Ha tényleg beszél valakivel akkor inkább félre állok már így is faj sok minden.

2020. aug. 24. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte mi nem tudunk együtt élni de mégis akarja , hogy valamilyen szinten az élete része legyek."


Felesleges ezt erőltetni. Amint megvan az új, lépni fog. Hány évesek vagytok? Ne legyél hülye.

2020. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, látom... 30 évesen meg pláne ne.
2020. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!