Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos gondokkal küzdök! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos gondokkal küzdök! Van egy 3 éves fiam, és párommal élünk, eléggé nehéz írni róla! Pár hónapja párom nagyon meg váltózót. Mint ha lenne valaki-e vagy megcsalt, sejtem, de nem tudom biztosra. Kétségbe vagyok esve! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném kideriteni!Ha valaki segitene az jó lenne mit tegyek?
2017. okt. 9. 15:12
 1/6 anonim válasza:
Miből sejted?
2017. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Üljetek le megbeszélni, felnőtt emberek módjára. Mond el neki hogy úgy érzed problémái vannak, és szeretnél neki segíteni, de úgy nem tudsz ha nem mondja el. Ha nem válaszol, és után se változik, akkor megpróbálhatod feltörni a messengerét, vagy kifigyelni hova megy.
2017. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Megcsalt a helyesírási szótárral.
2017. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
35%
Nem érteni mit akar maga kérdez nekem kérdés!
2017. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2017. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Legyél csinos, vidám, várd finom vacsorával, ne nyaggasd, mert akkor még rosszabb lesz.
2017. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!