Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből?Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nagyon eltàvolodtam a férjemtől,sokszor megbánt.2 gyerekünk van,akikkel 99 szàzalékban én foglalkozom.Nincs apás nap,közös foci,medencézés.Tanítási időben talán évi 2-3 x ha értük megy (vagyis elvisz kocsival én meg bemegyek értük) ez az amikor ő megy értük.Évekig nemtudta hogyan hívják az ofőt,melyik a gyerek szekrénye,vagy éppen itthon melyik szekrénybe vannak a gyerekek ruhája.Sosem nézi meg az ellenorzot mert neki nincs ilyenkre ideje.Nem dolgozom,közös megegyezéssel maradtam itthon,mert hulla voltam amikor dolgoztam,keveset is kerestem,ahhoz képest amennyit oda voltam,meg emelett a fenti dolgok,plusz állatokat tartunk akiket én gondozok,meg mindenappi friss főt kaja legyen neki,meg tanuljak a gyerekkel.Nem is volt gond egy darabig,de mostánban nagyon bántóan viselkedik.Tudom,rengeteget dolgozik,értünk,de mindenre huzza a száját.Alig voltunk valahol a nyáron a gyerekekkel,meg előtte majdnem 3 hónapig itthon voltunk a covid miatt.(10 ből 9 szer csak 3 an megyünk,rendesen könyörögni kell hogy jojjön velünk ) ezek is inkább ingyenes dolgok voltak.Mindig a pénzen balhézik hogy én könnyen vagyok,mert egész nap csak itthon vagyok és nem csinálok semmit.Nagyon megbánt ezzel.Elakartam menni dolgozni,most lett volna két munka lehetőség,elmondtam neki,és ahelyett hogy örülne,támogatná ilyeneket mondd:remélem te is annyit keresel legalább mint én,úgy menjek el dolgozni hogy ő nemfog itthon maradni a gyerek miatt,ha esetleg volt roma ember a helyen,akkor en biztos c.ganyok között akarok dolgozni..stb..mindehez volt rossz szava.Az benne a fura hogy nem napról napra élünk,neki a hobbija minimum havi 100 ezer,napi 1 doboz cigi,màrkàs cipő,ruha.De ránk meg sajnál mindent.Pl egy strand belépő 1000 ft,és felvan háborodva.Nem jàrok se fordrászhoz,se kozmetikushoz,kormoshoz sem,szóval sehova ahol pénzt kell kiadni.Nekem jo a kínai 1000 ft os papucs is.De a tegnapi..besokalltam.Van autónk,neki van jogsija nekem nincs.Felhoztam (csak ötletnek) hogy de jo nekem is jogosítvány,akkor több helyre eljutnánk a fiúkkal.Azt vàlaszolta hogy miért nem tettem le addig a jogosítványt amíg nem ismertük egymást. (Apukám meghalt 16 éves koromba,kenyérből nem ettünk eleget,ezt tudja ő is,tisztában van vele,és mégis ilyet mondd.19 voltam amikor megismerkedtünk.Meg ha nekem lenne jogsim akkor állandóan kocsival mennék és a benzin sincs ingyen.Sz.r ez az elnyomás,mert ez az!!!!Volt hogy joval tobbet kerstem mint ő megsem voltam sose ilyen,en közösnek tudtam le mindig.Eleg van,betelt a pohár nem bírom ezt.Már beláttam hogy ez 100 százalékig az én hibám,mert màr ráhagyom.Nincs erőm kedvem vitázni,mert ha kiáltam magamert se változott semmi.Már ráhagyom.Semmi értelme így az egésznek,hogy semmibe vagyok nézve.Ha dolgozom is ugyan ez van.Már barátaim sincsenek,mert öt zavarta ha jött valaki,arról nem is beszélve ha én akartam elmenni valahová.Kb 0 a felnott társaságom,csak a tesom.Nem is merek barátkozni senkivel..miatta.Tisztában vagyok vele hogy ez igy nem élet.Igazából nincs nagyon kérdés,csak Fel évnyi banatom írtam le.
2020. aug. 24. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Írj ha gondolod!
2020. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Carragher_x ***** válasza:
21%

"Az benne a fura hogy nem napról napra élünk"

Akár az is lehet, hogy de, csak te nem tudsz róla. De igazából mindegy, mert ha mégsem az anyagiak okozzák a gondot, akkor is az a megoldás, hogy elmész dolgozni. Aztán ezáltal vagy egyenesbe kerül a család költségvetése anyagilag és kevesebb lesz a férjednél is a stressz vagy el tudod hagyni, ha nem változik semmi.

2020. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem olyan rossz az életed, mint amilyennek most érzed! Vannak gyerekeitek, mindent megkapnak, szépen neveled őket, és ez a lényeg! Mindenki könnyebb, jobb életre vágyik, de az élet már csak ilyen. Ha ez nem elég jó, és elváltok, bizony ennél sokkal rosszabb is lehet, neked is, és a gyerekeknek is.

Kikapcsolódásra, közös programokra és barátokra viszont szükség van, ezt valahogy, szép lassan, sok türelemmel meg kell oldanod!

2020. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Én el tudom képzelni, hogy miként jutottatok ide. Megértem az ő oldalát is, tiédet is. Volt egy boldog kapcsoaltotok, amikor megérkezett a gyerek. Te otthon maradtál GYES-en, csináltad a házi feladatokat míg ő dolgozott. Te megszoktad ezt a ritmust, amikor megpróbáltál dolgozni, hamar feladtad. Szóval megmaradtál a háztartásvezető szerepben, míg ő a dolgozó fél lett.

Ez a helyzet a férfit hamar frusztrálni fogja. Elkezd aggódni, hogy mi lesz, ha vele történik valami. Nem lesz pénz, a gyerekei jövője bajba kerül. Te meg közben csak otthon ülsz a jóban és kéred tőle a pénzt (te nem így látod persze).


Mindenképpen kezdjél el dolgozni. Ismerkedjél össze a munkatársakkal. Ne egy lábon álljon a háztartás...

2020. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod kifejezetten bunkó, semmibe nézi az otthoni munkádat és minden szempontból elnyom. Menj el dolgozni és válj el, ennél csak jobb lehet. Majd fizetheti a jó jövedelméből a gyerektartást. Ideje, hogy egyedül főzzön, mosson, takarítson magára és etesse az állatokat a munkája mellett.
2020. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha annyira fusztrálná akkor nem becsmérelné hogy hova mennék dolgozni.Támogatna .Szeretnék terhet levenni a vállàrol,de akkor bekellene segítenie itthon,ha dolgozom.Nem úgy mint amikor dolgoztam hogy hiába végzett fél órával hamarabb mégis en szedtem össze a gyerekeket,mentem utána velük bevásárolni,foztem,közben leckét írtunk,meg a kicsi is a nyakamba csüngött.Közben ő a barátjával volt nálunk,beszélgettek,akár 2 órát is,heti 3-4 nap. (Rossz volt a házassága a pasinak,es mindig nalunk volt, van hogy most is ez van)Nekem rövid ideig volt apukám,ő is dolgozott,de mégis volt ránk ideje.Nem kelett anyánknak könyörögni hogy legyen velünk.Sokszor úgy érzem az anyagiakon kívül nem ad semmit ebbe a kapcsolatba.Mindegy lenne ha egyedül álló anya lennék.Igen,tudom szaszor nehezebb lenne,de legalább nem korlátoznának ennyire.
2020. aug. 24. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jó és te is tudod. Ezt a mintát látják a fiaid is. Hogy az apa basáskodik, elérhetetlen. Ilyenek lesznek a párjaikkal is. Én a helyedben keresnék melót és elkezdenék félrerakni, hogy leléphessek.
2020. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálatot vársz vagy mi? Még szültél is neki akkor csak jó volt eddig is ez a pasi. Ha olyan szar lenne minden össze szednéd a gyerekeket és tovább lépnél. A többi csak kifogás.
2020. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!