Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a rossz, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz, ha nem akarok párkapcsolatban egy olyan férfival lenni, akinek nem halad az élete pozitív irányba és mindig valami problémája van?

Figyelt kérdés
Dolgozik, sokszor többet keresett, mint én, de neki mindig valami miatt voltak anyagi problémái. Kikapcsolódása általában a sör és a haverok vagy ő meglenne úgy, hogy egész nap engem ölelget meg ücsörög. Lehet nenni vele neha valahova, de ritka, ha nem sima boltba megyünk vagy ő iszik én meg lesek. Én vezetek, ő a jogosítványt folyton csak tervezi megcsinálni. Tavaly egy darabig nem voltunk együtt és azt mondta, hogy azért nem ment el folytatni, mert újra együtt lettünk. Innen messze van a suli. Külföldön élünk és nincs a környéken es úgy egyszerűbb, ha anyjához hazamegy szezon végén és ott csinálja. Vannak tervei, de a hozzáállása alapján csak álmok ezek. Akar néhány dolgot, de megvalósítani soha nem tudja. Lassan 40 éves és nem szeretnék egy felnőtt férfinek az anyja lenni,mert sokszor mondja ,hogy munka miatt nincs ideje kaját venni magának, de sört azt tud hazahozni valahonnan. Bunkó vagyok, mert unom ezt az egészet?
2020. aug. 24. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy bunkó.
2020. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Elsoroltad a hibáit, de te nyilván tökéletes vagy. Őt is jó volna meghallgatni, addig nem tudok " ítéletet" hozni.
2020. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha sokkal többet keres nálad, akkor talán mégis pozitív az élete nem? Vagy ha a te életed jó irányba halad, miért keres sokkal többet?
2020. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Pár év alatt én jogosítványt csináltam, egy üres albérletet rendeztem be, edzek, nyelvet tanulok, állatról gondoskodok, mindig van valami. Előbb utóbb saját otthont szeretnék, de már leginkább egyedül, mert őt életképtelennek látom. Ő is és én is korán elköltöztünk otthonról, de ő mégis ilyen "szerencsétlen " ennyi idősen.

Rossz látni,hogy húgom baratja például a saját házát rendezgette, meg másnak rendes hétköznapi dolgai vannak, amivel csak előrébb lép az életében, nem pedig szabadidejét hülyeséggel tölti.

Az is zavarja ,hogy már nem szezon munkát csinálok (végre), hanem találtam rendes éveset és hétvégén tudok tervezni. Voltam kétszer családot látogatni, ami 4 óra út. Annak biztos jobban örülne, ha itthon lennék mindig vagy nem edzenék és tanulnék. Nincs hobbija és zavarja, ha elfoglalom magam. Pedig itthon csinálom őket, vettem edző gépet, súlyt, nyelvet is messengeren keresztül tanulom. Munka után itthon ül és sört iszik, cigizik. Most 12 órázik, oké, hogy semmit nem lehet csinálni, de amúgy is ez van esténként. Max főz és mosogat néha. Kezd nőni a hasa, pwdig vékony alkat. Eszébe se jut tenni ellene valamit. Akaratereje nincs soha semmire. Évek ota mondja, hogy egyszer edz velem, de egyszer se tette. Neha szoktunk kirándulni, ha egyszerre van több időnk, de sokszor a telefont nyomkodja,mint itthon is. Szerinte én vagyok a rossz, mert nem lehet csinálni velem semmit.

2020. aug. 24. 16:52
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi az ő munkája és a tied?
2020. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozzád való. Egy hasonló céltalan, lusta, megalkuvó való hozzá.
2020. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem egy párkapcsolat ne arról szóljon, hogy én nézzem el ,ha sokszor részeg, issza a sört itthon, aminek a dobozát nem hajlandó elvinni a fém hulladékba, ami nem a ház mellett van. Vagy menjek ki érte autóval, pedig mondtam, hogy ne költözzön ide ,mert innen nehéz dolgozni kijutni. Vagy vásárolok és felzabál mindent, de nem azért dolgozok, hogy mást ellássak, hanem saját lakást szeretnék. Aki tud sört hozni, kaját is tud... Albérletet volt többször, hogy én fizettem és utólag fizetett bele,mert nem volt elég pénze. Néha főz vagy eszik és rengeteg mosatlant csinál. 2 órán keresztül mondja, hogy mindjárt elmosogat, de végül én állok neki. Sokkal több a teher rajtam vele,pedig gyerekem sincs. Már nem is lehet, de az más téma.
2020. aug. 24. 17:02
 8/18 A kérdező kommentje:
Munkája szakács. Általában 8 órát dolgozik, de évi 2 hónap van ,amikor többet.
2020. aug. 24. 17:03
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem, hogy hozzá olyan való, akinek nincs dolga a munkán kívül és szeret ülni, olelkezni órák hosszat és beszélgetni, sokat inni. 20 éves lányok között érzi jól magát. 30 elmúltam, szerintem öreg vagyok hozzá.
2020. aug. 24. 17:05
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó. Miért kéne olyannal összejönnöd, akivel nem akarsz?

Én sem járnék vele.

2020. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!