Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggasztó szerintetek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggasztó szerintetek, ha a párom egyből tudja, hogy honnan és kitől tud beszerezni drogokat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudom honnan és kitől szerezzek be drogokat, de nem szerzek be drogokat, ahogy eddig sem tettem. Ez aggasztó?
2020. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem aggasztó. Körülbelül 20 perc alatt tudnék szerezni én is, még keményebb drogot is mégse teszem/tettem soha. Az ilyesmi általában könnyen elterjed, ha valaki árulgatja a tablettákat vagy éppen valami mást.
2020. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Valószínű drogozik csak te meg nem tudsz róla. Nem véletlen tudja és nem véletlen ez a témája. Buliban egyszer kétszer gondolom nyomja.
2020. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én sem tudom honnan tudnék drogokat szerezni, de a legtöbb barátom igen, pedig nem drogoznak.


Ha elég nagy ismerősi köröd van, elég jó szociális életed van, jól kommunikálsz az emberekkel, akkor egyszerűen annyi ismerősöd van, hogy biztos lesz köztük olyan, akitől tudnál drogot szerezni.

2020. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hol kell beszerezni egy évre elegendő alkoholt, mégsem teszed. Kapcsolat szempontjából inkább a feltételezésed sértő, ennyire nem ismered barátnőd?
2020. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy be akarja vallani, hogy cuccozik és így kezdte, majd szépen lassan jön a többi. Aki nem nyúl droghoz nem beszél ilyeneket, pláne nem a párjának.
2020. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Az. Tipli onnan.
2020. aug. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

7 Jól beszél.


Azonnal tünj el onnan, és sose találjon meg az illető.

2020. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért is? Én is ismerek Véletlenszerűen ilyen embert (pedig normális környezetben élek), aki reklámozta is a keresletét, annak ellenére, hogy nem érdeklődöm iránta.


Abban mi az aggasztó, ha véletlenszerűen ismer 1-2 ilyen embert? Attól ez még nem olyan, mintha a város főbb drog kereskedelem központjait ismerné.

2020. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Többféle drogokat is? Milyen drogokra gondolsz? Nem mindegy, hogy heroin csempészekről beszélünk, vagy valami ártalmatlan ürgéről, aki dohánnyal kevert “füves cigit” árul..
2020. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!