Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van akinél a gyerek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinél a gyerek után tönkrement a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Más is észrevette,hogy a gyerek után megromlik az addig csodásan működő kapcsolat ami váláshoz szakításhoz vezet?

2020. aug. 26. 13:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

8 *Ha nincs gyerek nem romlik meg a csodálatos kapcsolatunk.


Megromlott volna, csak picit később-pár hónap.

2020. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
9# Örülök hogy ilyen k.rva okos emberekkel van tele a gyk mint te
2020. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Sokszor előfordul, főleg akik 1-2 éve vannak együtt és már gyereket vállalnak. Meg abból is rengeteg van, ahol már eleve messziről nem tökéletes a kapcsolat és úgy vállalnak gyereket, mert hát a gyerek majd megoldja és összehozza a családot alapon. Ahol csak az egyik fél akarja és ráveszi a párját ott fixen ez lesz. Legalábbis én ezt látom a közvetlen környezetéből is hogy erre van a legtöbb példa.
2020. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

2 év után jött ismerettségünk után. Elkapkodtuk utólag tudom. Sőt ha várunk talán bele se vágunk.

Nem mondanám azt hogy előbb utóbb megromlott volna a kapcsolat.

Miért is????? Mert csodás 2 évet éltünk mig nem volt gyerek??

Férjem este 7 után ér haza vacsi fürdés és fekszik szinte. Mi a p.csának dugjam a gyereket 8 kor ágyba?? Hogy 3 kor már kukorékoljon nagyokos....

2020. aug. 26. 13:45
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

Én sok közeli ismerősömnél látom ezt. Nagy szerelem, tényleg, tök jók voltak együtt, boldogságban házasodás, utána sok közös program, nyaralás, tervek... aztán jött a gyerek. Nem egy ismerőspár, akinek ott voltam az esküvőjén váltak már el a gyerek óta. Párral nagyon közeli a kapcsolat és sokat beszélgetünk. Igen, mind megmondta, hogy a gyerek óta vannak problémák.

Aki ezt tagadja, az szimplán homokba dugja a fejét.

2020. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk megerősítette a kapcsolatunkat, szerintem, ahol ennyire megrontja, az amúgy is tönkrement volna idővel.
2020. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
#14 Szerintem próbálj beszélni vele és esetleg ha tudtok, kapcsolodjatok ki picit. Ilyenkor ugyanolyan fontos a randizás úgymond, kicsit újból összehoz titeket.
2020. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
Van bébiszittere, írta egy másik kérdésben, egyszerűen a gyereket bánta meg, egy börtönnek érzi, hiába megy kikapcsolódni a párjával.
2020. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
78%
A másik kérdésed után pedig nem nem is csodálkozom, hogy tönkrement a kapcsolatotok. Egy normális férfit a hideg rázza ki, ha valaki ennyire nem szereti a közös gyereküket. Még olvasni is rossz volt.
2020. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
84%
Fiatalon kiéled magad aztán jöhet a gyerek számolni kell vele hogy egy ideig elveszi az életedet de akinek ez nemtetszik nemmuszaly gyereket vallalni
2020. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!