Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Testvérének mért enged meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérének mért enged meg több mindent, mint nekem?

Figyelt kérdés
A párom, az öcsének aki nála 6évvel fiatalabb mint ő, az öcse pont velem egy idős, 28éves és elég nyers a modora és bunkón beszél, pl szia more mi a pálya? Ilyesmi stílusokat vág le, ha én hasonlóan beszélek, de alapjáraton nekem is hasonló a stílusom, tőlem nem viseli el. Nálam egyből jönnek a beszólások hogy ne, beszélj úgy mint egy roham osztagós, vagy hogy vegyél vissza, meg hasonlók és mikor fel hoztam neki hogy a tesójánál aki velem egy idős nála miért legyint rajta, vagy fel se, vesszi ahogyan beszél, azzal jön hogy tőle, már megszokta. És ezzel olyan mintha az öcsét elfogadta volna olyannak amilyen de, engem képtelen lenne, elfogadni olyannak amilyen én vagyok és ez azért fáj nekem.

2020. aug. 26. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megse a te stilusod, ha nem szokta meg tőled. Másrészt a parjaval mas stílusban beszél az ember, mint az öccsével.
2020. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De igen az, csak folyton elkel nyomnom, magamban mert állandóan szól, érte hogy vele én más legyek stb. De az öcsénél, mintha észre se venné a bunkó lekezelő stílust, azt se veszi észre ha kioktató vele szemben, mintha ful elfogult lenne vele.
2020. aug. 26. 13:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tesómmat nem én választottam, ha kiakasztó is a modora, a tesóm. Nem fogom letagadni,de azért néha beszólok neki, hogy érezze a törődést.

A páromként nem akarnék ilyen idétlen szövegű fickót magam mellé mert úgy érezném, ez kínos. Szóval...tesómat nem rakhatom ki a családból ennyiért, de egy 28 éves férfit ilyen szöveggel meg még csak próbaképp sem szeretnék...

Még sokszor a 16 éveseken is csak nézek hogy mi ez a proli szöveg,de 30hoz közel...

2020. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, őt elfogadja így, téged nem. Csak azt mondja már meg, hogy ha tényleg alapból ilyen volt a stílusod, akkor mi a búbánatnak jött veled össze?
2020. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Pont az a baj, hogy tőle, semmit se vesz fel, de tőlem meg mindent.

És állandóan el kell nyomnom magam.

2020. aug. 26. 13:57
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Sok pasinak nem jön be a "more, he, dik" és társai, nekem eddig az összes barátom azt mondta kiábrándító, ha egy nő/lány így beszél vagy csúnyán beszél, sokat káromkodik. Gondolom nem olyan barátnőt akar mint a testvére, tesóm engem néha kioktat (jogosan vagy jogtalanul), barátomtol ezt már nem nézném el.
2020. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kérdező, nem kell elnyomnod magad, a saját döntésed, hogy így kezeled a helyzetet. Dönthetsz úgy is, hogy meghúzod a határaid és nem engedsz a nyomásnak, vagy dönthetsz úgy is, hogy megválsz ettől a kapcsolattól. Mindkét esetben megtarthatod önmagad. Az, hogy neki valami nem tetszik nem jelenti azt, hogy be is kell neki hódolnod.
2020. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a stílusomat le számítva tetszem neki, mert neki a csinos, fekete hajú lányok jönnek be, és hogy szereti bennem hogy bújós vagyok, meg házias, de a modoromat nem, és ha éppen nem fogom magam vissza és önmagam vagyok egyből, jön az hogy lehetne nem harcos modorral mondani, meg nem roham osztagosan, meg hogy vegyél vissza ebből stb és már lassan egy éve ezt hallgatom mikor nem fogom magam vissza és elengedném magam.
2020. aug. 26. 14:02
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Bakker te nő vagy?

Jajj, nem csodálom ha nem szereti.

2020. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egy nő is lehet, egyszerű és mamár régóta egyenlőség van, és nem pedig az hogy a pasiknak ezt lehet, a nőknek meg semmit. Szóval ebbe a diszkriminációba ne menjünk bele.
2020. aug. 26. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!