Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Testvérének mért enged meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérének mért enged meg több mindent, mint nekem?

Figyelt kérdés
A párom, az öcsének aki nála 6évvel fiatalabb mint ő, az öcse pont velem egy idős, 28éves és elég nyers a modora és bunkón beszél, pl szia more mi a pálya? Ilyesmi stílusokat vág le, ha én hasonlóan beszélek, de alapjáraton nekem is hasonló a stílusom, tőlem nem viseli el. Nálam egyből jönnek a beszólások hogy ne, beszélj úgy mint egy roham osztagós, vagy hogy vegyél vissza, meg hasonlók és mikor fel hoztam neki hogy a tesójánál aki velem egy idős nála miért legyint rajta, vagy fel se, vesszi ahogyan beszél, azzal jön hogy tőle, már megszokta. És ezzel olyan mintha az öcsét elfogadta volna olyannak amilyen de, engem képtelen lenne, elfogadni olyannak amilyen én vagyok és ez azért fáj nekem.

2020. aug. 26. 13:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
En sem tudtam eldonteni a kerdesbol, hogy ferfi vagy no vagy, viszont igy meg inkabb ertheto, hogy az occsetol elfogadja toled viszont nem.
2020. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Ugyanaz a beszédstílus ami fiútól elfogadható, nőtől nem! Persze ez fordítva is igaz.

Túlteng benned a tesztoszteron, vagy mi a fene van?

2020. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem diszkriminációnak szántam, csak a férfiaknál is nagyon gáznak tartom nőt meg csak...hogy is mondjam hogy ne sértsek vele senkit...A nagyon iskolázatlan roma nőknél hallom ezt.

Nem vagyok egy mimóza lélek, néha káromkodok is, de ez a more ,tesó, kajakra és társai...

2020. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Pedig ezek eléggé diszkriminatív szemléletek.

Mert manapság amikor vannak már női soffőrők, és szinte minden férfi munkát meg csinálnak a nők is nem kéne hogy legyenek még ilyen meg különböztetések.

És nemtől függetlenül, vissza térve a kérdésemre és a próblémámra, nem tudom mit tegyek hogy ez változzon hogy ahogyan az öccsét, engem is tudjon ugyan úgy elfogadni olyannak amilyen vagyok.

2020. aug. 26. 14:28
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán való füttyögés is visszataszító a pasiktól, de ha egy nő csinálja...

A mi van more is visszataszító pasiktól is, de egy nőtől..

Na de mindent összegezve:az öccsét nem tudja lecserélni, Téged igen.

Másrészt nem illetek ossze, ha neki nem tetszik a személyiséged, neked meg állandoan vissza kell melette fognod magad...

2020. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"nem tudom mit tegyek hogy ez változzon hogy ahogyan az öccsét, engem is tudjon ugyan úgy elfogadni olyannak amilyen vagyok"

Te nem tudsz semmit tenni, egy másik embert soha nem fogsz megváltoztatni. Az előző válaszomban már leírtam, 2 lehetőséged van. Vagy keményen meghúzod a határaid és nem engedsz a nyomásnak, nem hódolsz be neki, akkor se ha nem tetszik neki, vagy szakítasz. Ebben a formában, ahogy most vagytok, semmi értelme a kapcsolatotoknak, egy rakás szar az egész.

2020. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan meglepő, hogy valakinek mások az elvárásai a testvérétől, mint a párjától és ennek semmi köze nincs az egyenlőséghez. Amúgy valószínűleg az se tetszik neki, hogy az öccsének ilyen a stílusa, csak nem tud vele mit kezdeni és így tőle már megszokta. Tőled viszont nem fogja, mivel nem akarja és nem is muszáj neki. Szóval vagy te fogod vissza magad vagy azt mondod, hogy te ilyen vagy és kész, de akkor meg szakítás lesz belőle.
2020. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"szinte minden férfi munkát meg csinálnak a nők is"

ezen jót nevettem, van még ahonnan ez jött? :D

2020. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szöveg kb az a kategória, mint amikor látom hogy valaki csak úgy megszokásból köpköd...Mondjuk nőt még nem láttam.

Ha az öcsém csinálná, tuti sehová nem mennék vele nyilvános helyen. Ha meg egy nő akivel ismerkedek szerintem még a sziát is elfelejteném mondani, olyan gyorsan lépnék le.

És az a trágya szöveg a köpködéssel van egy szinten. Igazából azon csodálkozom hogy találtál valakit, aki az elsőnél nem hagyott faképnél.

És lehetnél férfi is én meg nő, ugyanezt gondolnám.

2020. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel.

Én egy pasitól sem viselném el ezt a stílust.

Az öccsétől azért fogadja el mert muszáj.

Szerintem az lenne a legjobb neked is ha belátnád,hogy tényleg vannak problémák a stílusoddal és önszántadból változtatnál rajta.

2020. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!