Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen gyakran fordul elo, hogy a ferj/barat beszol a baratnojenek, hogy tul kihivo az oltozeke?

Figyelt kérdés
Ferfiak szoltatok mar ezert? Nok , elofordult mar veletek ilyen?
2020. aug. 26. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, előfordult már egyszer, hogy szólt a párom. Figyelembe vettem a meglátását és vettem fel mást. Nem szándékozom kellemetlen helyzetbe hozni őt, szóval nincs ezzel semmi baj, ha szól.
2020. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Olyan gyakran, amilyen gyakran kihívó az öltözéke.
2020. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt válaszolok a kérdésre, hogy miért szólt. Lazán kötött pulcsi volt rajtam, szerinte túl nagyok voltak a "lyukak", így átlátszó volt. Tényleg határeset volt a pulcsi (melltartóval), nekem még belefért volna, neki nem.
2020. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
A férfiak jobban érzik, mi különbözteti meg a nőiest a kihívótól.
2020. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat elején van a férfiaknak ilyen szárnypróbálgatása, még akkor is ha konkrétan nem kihívó az illető nő, csak csinos:D
2020. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy kérdés, fiú sajnálta,hogy a barátnője hírtelen így öltözött,mert ő így fejezi ki magát. Válaszok szerint nem szabad beleszólni.

Én se szoktam szólni,de hónapok évek után is megesik,a páromról nem tudom levenni a szemem és van amikor nem tudok otthonig várni a szexxel( ha együtt megyünk valahová) ha külön nem igazán vagyok nyugodt.

2020. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor nem zavarta amikir összejöttünk,utàna se zavarja.Nekem az elején sokat mondta,
2020. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül elküldtem.Az elején szólt,utána meg az volt a baja,hogy túl szolíd vagyok.Úgyhogy most már vissza tértem a régi öltözködésrmhez.
2020. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fundamentális arab államokban mindennapos. Itt Mo-n csak néhány egyeddel találkoztam, aki így gondolkodott. Persze nem lett belőle komoly kapcsolat.
2020. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!