Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim almodik a volt baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ioea kérdése:

A pasim almodik a volt baratnojevel. Miert lehet?

Figyelt kérdés
2 honapja vagyunk egyutt. A volt baratnojevel ossze volt veszve, nem kereste ot tobb napig es nem is valaszolt uzeneteire meg hivasara, vegulis mi igy jottunk ossze es en eljutottam oda, hogy fulig szerelmes vagyok bele, el sem tudnam kepzelni az eletem nelkule. Mondja, hogy nagyon eros erzelmeket taplal irantam es hogy nagyon szeret, viszont megis almodik a volt baratnojevel, egyszer azt almodta, hogy kibekult vele. Az a gond, hogy egy munkahelyen dolgoznak es az exe ra sem nez, amikor szakitottak is nagyon durvan beszelt vele es haragosan valt el a baratnoje tole. Azt mondja nekem, hogy ez esik rosszul neki, hogy nagyon sok jot tett a baratnojenek (2 evig voltak egyutt) es a baratnoje nagyon gyerekesen viselkedik es atnez az egeszen, mintha mi sem tortent volna. Tehat, a baratom azt mondta, hogy egesz kapcsolatukban a baratnoje mintha csak azert lett volna vele, hogy segitse. O volt az elso szerelme a baratomnak, o nagyon szerette a lanyt. Most mit kellene gondoljak, meg visszaakarja ot, szerelmes vajon egyaltalan belem?
2016. szept. 5. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

100% hogy szeret téged :)

Nem tette túl magát az előző kapcsolatán, ezért álmodik vele. Teljesen normális,valahogyan fel.kell.dolgoznia

2016. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
csináljátok hármasban.
2016. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A volt barátnöje biztosan álomkötést csinált rá.
2016. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne pörögj ezen. A volt barátnője egy jelentps személy volt az életében, természetes, hogy eszébe jut, főleg, ha még nem olyan régen szakítottak. Az jó jel, hogy a barátod ezt elmondja és nem titkolja el. Önmagában az álom nem jelent különösebben semmit. Beszélhettek róla, de ne vádold vele. Azzal foglalkozzatok, hogy jó legyen a kapcsolatotok.
2016. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nem sok jelentősége van. Volt már szexuális töltetű álmom olyan emberel, akivel 15 éve beszéltem utoljára :D
2016. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak álmodba vele abban még nincs semmi, de itt szerintem többről van szó. Túl hamar vágott bele egy új kapcsolatba. Fogadok, hogy ha a csaj nem nézné levegőnek akkor már nyalcsirgatva futna utána.
2016. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!