Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mutáns hernyónak nevezett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mutáns hernyónak nevezett, akkor már nem szeret? L19

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
hát abból lesz a pillangó...
2020. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Mi? Ennél picit bővebben?

Mikor mondta ezt vagyis pontosan miután? Viccnek szánta? Vagy ezzel most mit kezdjen bárki is? Amúgy szerintem nagyon gyerekes a megnyílvánulásod. Ez mi ez a kérdés.. Honnan tudjuk hogy szeret-e attól mert ezt mondta. Utoljára oviba hallottam ilyesmiket.

2020. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hellmano ***** válasza:
88%
Pont ma akart bejönni a bejárati ajtón egy elég nagy hernyó, ami elég brutálisan nézett ki pont észrevettem, ahogy szépen araszolt volna be a nyitott ajtón erre megállítottam, felegyenesedett és támadó állásba állt. Mondom ennek fele se tréfa lapátra rakta azt elengedtem a kertben , mert majd egyszer szép valami lesz belőle. Lehet te voltál az? (komoly a sztori nem kitaláltam).
2020. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kicsit magamra szedtem pár kilót a "covid bezártság" alatt, ami inkább pocimra ment, de azért nem kéne így nyilatkozni nem???

Negatívan hangzott, nem pedig pozitívan. Semmi bátorító nem volt benne... :(

2020. aug. 26. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez azért durva... Sajnálom.
2020. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg nem. Te meg nem híztál volna el, ha igazán szeretnéd. Szóval egálban vagytok.
2020. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Én vagyok a 2es.

Az utolsó már ne haragudj remélem viccnek szántad.

Szerintem nem okés hogy ilyeneket mond.

Ha én szeretek valakit akkor nem beszélek így vele. Mi az hogy ha szereted akkor nem híztál volna el...

Ha nem fogad el úgy ahogy vagy akkor tényleg nem szeret. Majd leadod hagyd ott aztán majd leshet hogy mit hagyott ki majd utána bánhatja.

Ennél többet érdemel mindenki.

2020. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Örülj neki hogy ilyen kapós lenne, mégis veled van a hisztik ellenére.

Illetve tapasztalt👌

Én is ilyen voltam, szóval tapasztalatról beszélek, teltek az évek.. nekem is volt pár kapcsolatom, egy idő után rájössz hogy az hogy ki mennyivel.. qwára nem számít.

2020. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat annak aki privátban írt. Jól esett. Ja és nem direkt híztam el, hanem így alakult.
2020. aug. 26. 23:35
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nem hiszti.

Az ilyen férfi gyerekes, jellemtelen minden csak nem tapasztalt. Akkor eddig egy értelmes férfival sem volt dolgod utolsó ha szerinted az okés hogy ennyire semmibe veszi a párját a férfi.

2020. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!