Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a mozgás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a mozgás a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Mennyire élvez elsőbbséget még ha fáradtak is vagytok vagy húzósabb időszakok vannak a munkában.
2020. aug. 28. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon fontos.
2020. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Nekem semennyire. A csajom meg nem érdekel, hogy mozog-e, csak nézzen ki jól.
2020. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Fontos, én járok egyszer edzeni, egyszer otthon is. Aztán egyszer bociklizünk, lányommal még nem tudunk anyira sokat, ha épp mamánál van, akkor megyünk 20 30 km-reket is. Most szombaton 80-at fogunk.

Hétvégente általában túra, 20 kilométerek, ha lányom jön, akkor vele kevesebb, de egyre jobban bírja.

Nyáron strandra is megyünk, sokszor délután. Öt úszás és ugrálás 6 méterekről is akár, lányom(6 lesz) 3 méterről is ugrik már.

Kutyákkal is mindig megyünk.

N28

2020. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
A sport az eletem resze, ennyi.
2020. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hellmano ***** válasza:
100%
Nekem fontos, mert sportember vagyok és ilyen párt is választottam, aki szintén igényli a mozgást. Kosárlabdázom azt bár nem nagyon tolja barátnőm, de el szokott jönni dobálni velem. Együtt bicózunk meg futunk vagy kirándulunk.
2020. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi munkát végzek, irodában ülök végig; ha elfáradok, a mozgás felfrissít. Én tánctanfolyamokra és bulikra járok. Jó közösségi program és az egészségemet is megőrzöm általa.
2020. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai munkát végzek. Utána max. a WC-re vagyok hajlandó elmenni gyalog. Sportolni meg max. sakk, meg e-sport.
2020. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan jelenleg egyedül vagyok, de a sport a hobbim, így párkapcsolatban sem fogom ezt feladni. Olyan párt szeretnék, aki szintén sportos, aktív életet él.
2020. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lszrom.
2020. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Közel 20 éve heti háromszor kondizom (nem testépítés), hétvégente az egyik napon 80-100 km-t tekerek, hideg évszakban szobabicajon. Nem bírnék meglenni ezek nélkül. F50.
2020. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!