Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket idegesíti ha pasi állandóan gyalogolni akar?

Figyelt kérdés
És csak ritkán akar kocsival járni?

2020. aug. 24. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Az észszerűség határain belül nem zavar, ha valakinek nincs a fenekéhez nőve a kocsi.

De azért legyen, és használjuk ha kell. Ezt miért kérded?

2020. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Szeretek mászkálni..
2020. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy ismerőse, akiről ismeretes, hogy mindenhova gyalog szeretne menni. Az én ismerőseimnek én vagyok ez az ismerőse, szóval nem, nem zavarna. :) Engem pont az zavar, hogy ha két utcányira is kocsikázni akarna.
2020. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akinél ez negatív dolog, az egy elkényeztetett pitsa.

Jó, nyilván nyaralni ne gyalog menjen az ember meg ha van kocsi, akkor nagybevásárlást is jobb azzal megoldani, de ha el tud jutni Aból Bbe normálisan gyalog, akkor

1) Nem szennyezi a környezetet feleslegesen

2) A séta egészséges.

Mi a probléma?

2020. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

10 perces, negyed órás távokat oké, ha sétálunk. Ha ilyen andalgós sétáról vagy túráról van szó, az nyilván más, de az is tök okés.

De hétköznap nem feltétlen kellemes 30-45 perceket sétálni A-ból B-be és vissza... főleg, ha autóval 10 perc alatt megvan ugyanaz az út. Ha pedig nincs autója, akkor ne féljen attól, hogy fel kell szállnunk a buszra..

2020. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
#3 vagyok. Egyébként volt már arra példa, hogy gyalog mentem Budapestről Esztergomba (igaz, két nap alatt) és következő álmom Bécs-Budapest gyalog.
2020. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6. Jó, de az megint más, ha kirándulni mész meg ilyesmi.

azért minden nap, napi szinten 2-3 órát elsétálgatni a-b-be szerintem luxus.. vagyis az én napirendembe nem férne bele. De amúgy környezetvédelmi oldalon ott van a tömegközlekedés, szóval az lehet megoldás az egy órás séták helyett.

2020. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 1


Egerben élek, ez kicsi város. Tényleg csak nagy bevásárlást intézem autóval, de amúgy városon belül ha időjárás és időm engedi gyalog vagy bicajjal járok, már sok kerékpárút van.


Egy haverom "beszólt" hogy használjam már többet azt a szép kocsimat, mert rajtam röhögnek a csajok a társaságban.

2020. aug. 24. 10:58
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7 persze, a napi rutin közlekedést mindig tömegközlekedéssel intézem el, bár ha nagyon szép idő van, akkor előfordul, hogy felkerekedek gyalog. De ha ráérek és sehova nem sietek, nem hajt a tatár és nincs beütemezve a napom, akkor szívesen sétálok bárhova.
2020. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Haha :D Én is egri vagyok és én is gyalog járok mindenfele. Szerintem nagyon magasról szard le, hogy ki röhög ki a hátad mögött. Engem sok minden másért is ki szoktak, de nyugtat a tudat, hogy idióták és nem érdemes velük foglalkozni.
2020. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!