Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a páromnak 100 nőből 90 tetszik és én csak ebből a 90-ből vagyok 1? én az egyetlenegy akarok lenni.

Figyelt kérdés

a páromnak minden nő tetszik az utcán, a tv-ben, én csak annyival vagyok különb, hogy velem jár

és ezt érezteti is velem, még mondta is, hogy jólesik megnéznie a csajokat és ez ellen nem tehetek semmit

éjszaka is elalvás előtt még belenéz a szexfilmekbe, ,utána kapcsolja le a tv-t

szóval mindenki izgatja a fantáziáját én is

mit tudok tenni, hogy én legyek számára az egyetlen?

mert már a szakításon gondolkodom, mert lehet nem minden pasi ilyen. vagy mégis???


2010. aug. 5. 17:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Minden pasi ilyen, csak Ő elmondja neked, inkább örülj hogy őszinte!
2010. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Seraph ***** válasza:
Egyáltalán nem ilyen az összes, de vannak ilyenek. Ezzel sokat nem tudsz kezdeni, mert ha szóvá teszed, akkor kiadja az utad, tekintve hogy van még 89. Szerintem hagyd ott. Ez nem szerelem, ez csak a testiségről szól.
2010. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

tényleg, ,ha felhozom, mindig a szakítással fenyeget...

pedig szeret, mert amúgy olyan érzékeny lelkileg

csak olyan rossz, hogy mások hozzák meg a kedvét és nekem kell "ledolgozni", ahelyett, hogy rám vágyna

2010. aug. 5. 17:18
 4/22 Seraph ***** válasza:
Ezt így mondd el neki is. Ha ugyanaz a reakció, akkor hagyd ott. Viszont ha tényleg érzékeny, akkor csak azért csinálja ezt a egészet hogy keményebbnek tűnjön. Ez srácoknál elég gyakori. Ebben az esetben észre fogja venni magát és a dolgok helyre jönnek.
2010. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
jaj istenem hogy tetszik neki még sok csaj, nekem is tetszik sok csaj, meg is nézem öket az utcán, de egyikért se hagynám el a barátnőmet.
2010. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, de amúgy mindenki ilyen (persze van kivétel, őket hívjuk b.ziknak, néha meg csak hülyéknek).

Nekem azért 100 nőből nem tetszik 90, de lehet én vagyok túl válogatós, hogy a 40-en túli nők már nem jönnek be...

De nagyjából magyarország összes jó csaját már végigk.rtam fejbe.


De ha téged szeret a csávó akkor szard le, olyan sosem lesz, hogy csak te fogsz tetszeni neki, de az, hogy tetszel neki meg hogy szeret-e az tök más dolog.

2010. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Tetszenek neki más nők? És? Én is megnézek az utcán jó pasikat, a barátom is megnézi a jó nőket. Csak az a különbség, hogy ők csak tetszenek nekünk, akiket megnézünk. Semmi több.
2010. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

csak vannak helyzetek sajnos, amikor már számomra megalázó, pl hogy más csajjal cserfesen beszélget amikor ott vagyok én meg csak "tartom a gyertyát"és csak utána szól hozzám, de szeretettel teli hangon.

és olyan mintha ő ezeket nem is látná, milyen fájdalmakat okoz és amikor számon kérem, szabályosan lehülyéz

2010. aug. 5. 17:43
 9/22 anonim ***** válasza:
Ő ilyen, így kell elfogadnod. Ne akard megváltoztatni, ne zsarold szakítással, mert csak rontod a helyzeted, ne legyél ostoba. Addig örülj, amíg érzed, hogy szeret és fontos vagy neki.
2010. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mindenki ilyen, csak vannak azért ebben is fokozatok. Minden férfinak, és minden nőnek megtetszenek más emberek is a párján kívül. Ez mindkét nemre igaz. Mást is lehet vonzónak találni, és meg is kívánni.


Emberek vagyunk. És attól, hogy valakinek párja van, vak még nem lehet.


De. Amit a barátod csinál, az már azért erősen túlzás szerintem. Ezért is írtam, hogy vannak fokozatok. Nálam ez már túlmenne a határon.


Szerintem aki normálisan kezeli az ilyesmit, az nem hangoztatja a párjának, hogy milyen jó megnézni más nőket. Lehet azt szolidan is csinálni, és nem is kéne neki ilyeneket mondania. Ha ebben nem változik, és téged ez zavar (engem is zavarna), akkor nem biztos, hogy ez egy nagyon hosszú kapcsolat lesz.

2010. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!