Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a páromnak 100 nőből 90 tetszik és én csak ebből a 90-ből vagyok 1? én az egyetlenegy akarok lenni.

Figyelt kérdés

a páromnak minden nő tetszik az utcán, a tv-ben, én csak annyival vagyok különb, hogy velem jár

és ezt érezteti is velem, még mondta is, hogy jólesik megnéznie a csajokat és ez ellen nem tehetek semmit

éjszaka is elalvás előtt még belenéz a szexfilmekbe, ,utána kapcsolja le a tv-t

szóval mindenki izgatja a fantáziáját én is

mit tudok tenni, hogy én legyek számára az egyetlen?

mert már a szakításon gondolkodom, mert lehet nem minden pasi ilyen. vagy mégis???


2010. aug. 5. 17:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

11.02

lehet még mindig könnyebben elviseli az ember azt, hogy nem tudja, mint azt, hogy a szeme előtt mennek a dolgok. :S

van aki bírja, van aki nem.

kedves kérdező, próbáltad már megbeszélni ezt vele?

ha szereted, akkor nem kell egyből kidobni csak ezért:)

2010. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

próbáltam vele beszélni letagadja, ő egy szent

és még ki is akar dobni, mert idegesítem.

most épp ott tartunk, hogy szünet van.

2010. aug. 8. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!