Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a páromnak 100 nőből 90 tetszik és én csak ebből a 90-ből vagyok 1? én az egyetlenegy akarok lenni.

Figyelt kérdés

a páromnak minden nő tetszik az utcán, a tv-ben, én csak annyival vagyok különb, hogy velem jár

és ezt érezteti is velem, még mondta is, hogy jólesik megnéznie a csajokat és ez ellen nem tehetek semmit

éjszaka is elalvás előtt még belenéz a szexfilmekbe, ,utána kapcsolja le a tv-t

szóval mindenki izgatja a fantáziáját én is

mit tudok tenni, hogy én legyek számára az egyetlen?

mert már a szakításon gondolkodom, mert lehet nem minden pasi ilyen. vagy mégis???


2010. aug. 5. 17:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

hát igen

kilátástalanságomban lassan én is a végét nézem már ennek

nem tudok harcolni, elvégre a korral úgy is csak csúnyább/öregebb leszek és vajon akkor mit fogok érezni egy ilyen pasi mellett?!

szóval lehet hagyom az egészet

köszi az eddigieket

ja. és már megbeszéltem vele rengeteg oldalról, mondtam, hogy egy ribit jobban tisztelnek, mert míg vele vannak, addig sem mással foglalkoznak, de semmi nem hat, mert észrevettem a java része tudatalatt

pl a pénztárnál, ha mögénk áll a csaj, automatikusan nem bír háttal maradni a csaj felé,és ez csupán egy testi kommunikáció ösztönösen ráadásul, ahelyett, hogy megfogná a kezem vagy ilyesmi

ha egy harmadik megjelenik én megszűntem a számára addig.

2010. aug. 5. 18:05
 12/22 anonim ***** válasza:

100-ból 90 nő minden férfinak tetszik.

Van aki hazudik róla, van aki nem.


Nem tudom mennyivel lenne jobb neked, ha undorodva fordulna el az utcán, ha szembejön egy nő.

2010. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

az eddigi volt barátaim minden szituban ahol megjelent egy másik csak, vagy átöleltek, vagy fogták a kezem, éreztetve a külvilággal, hogy mi összetartozunk.

a jelenlegi párom az első, aki rávilágított arra, milyen aljasul gondolkodnak a pasik.

csak legalább VELEM NE ÉREZTETNÉ!

2010. aug. 5. 18:16
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha az "eddigi barátaid" ilyen rendesek voltak, akkor miért cserélted le őket a jelenlegire?


Komolyan nem értem a problémádat.

2010. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
már meg ne haragudj, de nagyon szerencsés vagy.... van egy őszinte pasid, s te ilyen hülyeségeken parázol...most komolyan...térj már észre...
2010. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik, el lehet menni, ennyi a hozzáfüzni valóm...
2010. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
bocs, de szarügy.igen, minden pasi ilyen, aki mást mond, az meg hazudik :D ha lelkileg nem bírod, akkor hagyd ott.
2010. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

igen

lelkileg nem bírom.

keresek mást

köszi mindent mindenkinek

2010. aug. 6. 09:17
 19/22 anonim ***** válasza:
tényleg...nagyon jó ötlet....keress egy más fiút, aki szinte biztos, hogy ugyanezt fogja csinálni, de nem fogja bevallani neked...és akkor majd szépen verheted a fejed a falba, hogy milyen hülye voltál...
2010. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

de ahogy elképzelem, amíg gyereket szülök, ő az ápolónővel bájcseveg...

talán nem mindenki ilyen.

2010. aug. 6. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!