Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pici mellemre hol vegyek szexibb fehérneműt? Amiket vettem nem tetszenek a páromnak.

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés ihletett meg, és mostanában, hogy új kapcsolatom lett foglalkoztat a kérdés.

Hol vehetek kis mellel, pushup nélküli melltartókat? Vettem bandeu melltartót azt mondta nem olyan jó.

Tippek?


2020. aug. 29. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom. Nekem valószínűleg tetszene. Lehet neki nem jön be a kis mell, valamiért mégis veled van. Örülj neki, talán nem kéne erőltetni a témát.
2020. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy baj a kis mell. Sehol, két kis pattanást nincs mivel szexissé tenni.
2020. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Szexboltban.
2020. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Kérd meg, hogy kísérjen el, s válasszon ő.

Legalább huncutkodhattok közben a próbafülkében. ;)

2020. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tezenisben lehet ilyen nagyon szép csipkés háromszög melltartót kapni, szerintem az kisebb cicin is jól néz ki 😊
2020. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

#1 vagyok. Örülök, hogy lepontoztatok. Ebből látszik a magyar társadalom egyre csökkenő szövegertesi kompetencia készsége, továbbá az elkötelezettség a polkorrektség iránt.

Értem ezalatt, hogy a szöveg alapján (hangsúlyozom: a kérdező szövege alapján) azt a következtetést lehet levonni, hogy a kérdező párjának nem tetszenek azok a bizonyos melltartók, több melltartó közül egy sem. A kérdező nem említi, hogy a párjától esetleg kapott volna tanácsokat a melltartó kiválasztásával kapcsolatban, azt viszont említi, hogy magát a kérdezőt foglalkoztatja a kérdés. Ebből levonható a következtetés, hogy a párját feltehetőleg nem foglalkoztatja a kérdés. Ennek több oka is lehet. Nem érdeklik a szexi fehérneműk vagy nem érdeklik a kérdező mellei. Ezek a száraz tények.

A másik vizsgálandó szempont, hogy vajon nekünk válaszolóknak jogunk van-e közölni a száraz tényeket a kérdezővel, ha azok esetleg sértik az kérdező igen becses önérzetét. A lepontozásból azt a következtetést vonom le, hogy nincs hozzá jogunk, helyette inkább bíztassuk, hogy folytassa tovább értelmetlen fehérneművásárlási tevékenységét, aminek csak még nagyobb pofáraesés lesz a vége.

A harmadik szempont: miért nem a kérdésre válaszolok? (Hol vegyek szexibb fehérneműt?) A válasz egyszerű, azért nem a kérdésre válaszolok, mert a fenti logika mentén a kérdés maga értelmét vesztette, tehát helyette inkább a logikai bukfencre hívom fel a figyelmet.

2020. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A bandeau alapból tényleg nem túl szexi. De pl aliexpress tele van olcsó rucikkal ilyen célra.
2020. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a fehérnemüidet hanem a palidat kéne cserélni...
2020. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Mindent felpontozok, talán a 2eset nem. Az első válasszal semmi problémám. Nem is értem a támadást irányomba. A kettes is egy vélemény és én elfogadom, hogy nem mindenkinek tetszik a kis mell, számomra is vannak kizáró tényezők.


Ő azt mondta szép a mellem, de a bandeau csak lenyomja szerinte. Igazából ennyi történt, fél mondat, nemtudom kell-e aggódnom ezen. Aggódok azon, amit azthiszem az előző kérdésben láttam, hogy kis cicikre csak óriás szivacsos melltartókat gyártanak.

2020. aug. 29. 21:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Sőt, igazából nem is értem mi kéne sértsen az első válaszban, hisz épp azt írtad, hogy neked személyszerint nem lenne ezzel problémád. Semmilyen becses önérzetemet nem sértetted ezzel, mégcsak nem is azt írtad, hogy a pasimnak biztos nem tetszik a mellem, szóval nem igazán értelek.
2020. aug. 29. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!